stare 23-12-18, 14:37   #1 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Robert Parzęczewski

Myślę, że po zwycięstwie, dodajmy efektownym, nad Sękiem warto poświęcić trochę miejsca na forum dla Araba.
Od porażki z Francuzem zaczął się proces zmiany na lepsze u Roberta. Chłopak zmienił podejście do boksu, widziałem większość potyczek Parzęczewskiego i widać progres. Może i wolny, ale jest.
Zresztą ma czas na budowanie swojej pozycji, a perspektywa walki o EBU na dzień dzisiejszy wydaje się być sensowną.
Dominic Boesel jako posiadacz tytułu EBU byłby w zasięgu Polaka pod warunkiem m.in. bardzo dobrego przygotowania kondycyjnego. Tak jak choćby ostatnio, gdzie Robert znowu ważył ledwo 78kg. I mimo, iż nie mieliśmy okazji rozeznać się do końca w tej kwestii (walka trwała niespełna 2 rundy), można założyć, że w tej kwestii jest dobrze.
Parzęczewski ma dopiero 25 lat, także czasu jest sporo. A podejście do treningów jak najbardziej profesjonalne. Inwestuje swoje prywatne pieniądze w przygotowania, angażując dobrych sparingpartnerów. I to m.in mi się u niego podoba.
Poza tym jest już w miarę rozwiniętym boksersko, posiada solidny cios z obu rąk, szybkość i motoryka również niezgorsza. Ponadto celnie bije, a to już spora wartość dodana.
Myślę, że warto spróbować doprowadzić do jego walki z wspomnianym wcześniej Niemcem, który nie błyszczy jakoś szczególnie w żadnym aspekcie bokserskim, poza swoją ogólną i szeroko rozumianą solidnością i doświadczeniem.
Jednak przed potyczką z w/w można by korespondencyjnie doprowadzić do walki z Enrico Koellingiem, z którym dość trudno jest dobrze wypaść. Byłby to dobry sprawdzian i w zależności od wyniku można wybiegać w stronę EBU o ile ten dalej będzie w posiadaniu Niemca, bo na chwilę obecną Igor Mikhalkin
jest oficjalnym pretendentem do tegoż tytułu.

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-19, 19:07   #2 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Robert niedługo stoczy swój 24 zawodowy pojedynek w Katowicach, gdzie wystąpi w limicie wagi super średniej. Do gali jeszcze niespełna dwa miesiące, ale warto byłoby skonfrontować go z solidnym rywalem. Mój typ to Ukrainiec Roman Shkarupa, który niejednokrotnie walczył już w Polsce i jak na ten moment ma wolny termin. Roman to twardy bokser, bardzo doświadczony i nie sądzę, że mega drogi. Może warto się z nim skontaktować?

stare 09-02-19, 21:06   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Fajnie by było Skharupę zobaczyć znowu w akcji, ileż to już lat minęło... Myślisz Sykes, że Ukrainiec w tym wieku gwarantuje jeszcze ten poziom, którego potrzebuje Parzęczewski?
armand jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-19, 09:48   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sykes Zobacz post
Robert niedługo stoczy swój 24 zawodowy pojedynek w Katowicach, gdzie wystąpi w limicie wagi super średniej. Do gali jeszcze niespełna dwa miesiące, ale warto byłoby skonfrontować go z solidnym rywalem. Mój typ to Ukrainiec Roman Shkarupa, który niejednokrotnie walczył już w Polsce i jak na ten moment ma wolny termin. Roman to twardy bokser, bardzo doświadczony i nie sądzę, że mega drogi. Może warto się z nim skontaktować?
Dobreeeee. Shkarupa już dawno po najlepszych latach ale to kawał niewygodnego i doswiadczonego kozaka. Będzie go trudno przewrócic.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-02-19, 12:38   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał armand Zobacz post
Fajnie by było Skharupę zobaczyć znowu w akcji, ileż to już lat minęło... Myślisz Sykes, że Ukrainiec w tym wieku gwarantuje jeszcze ten poziom, którego potrzebuje Parzęczewski?
Myślę, że tak. Przynajmniej na początek. Ukrainiec pomimo, iż nie jest już młodzieniaszkiem, to ma duże doświadczenie z walk z dobrymi rywalami, ponadto daje równe walki niepokonanym (ostatnio nawet kogoś tam znokautował), z którymi "powinien" przegrać i walczy regularnie, także powinien być teoretycznie w niezłej formie.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania