stare 19-04-06, 05:33   #1231 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał gonzoo2
GJ - Honestly, Brad I have never seen the guy fight, this is the first time I am hearing his name, but you know what?

To tyle, jesli chodzi o Adamka, lol (nawet jesli sciemnia, to daje to troche do myslenia)
gonzo, a to czytales?
Glen (...) this Adamek guy is no joke, he can fight.
jesli tak wyraza sie o Adamku dziennikarz Boxingtalk, to znaczy, ze traktuja go tam naprawde powaznie. a moze cos tam z tego wyjdzie...

pan_majer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 07:49   #1232 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał pan_majer
Cytat:
Napisał gonzoo2
GJ - Honestly, Brad I have never seen the guy fight, this is the first time I am hearing his name, but you know what?
To tyle, jesli chodzi o Adamka, lol (nawet jesli sciemnia, to daje to troche do myslenia)
gonzo, a to czytales?
jesli tak wyraza sie o Adamku dziennikarz Boxingtalk, to znaczy, ze traktuja go tam naprawde powaznie. a moze cos tam z tego wyjdzie...
ci co widzieli wojne z Briggsem zdaja sobie sprawe z potencjalu Tomka... i bardzo dobrze bo Glenn dostanie ostro po dupie :twisted: jesli do walki dojdzie oczywiscie...
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 14:26   #1233 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał pan_majer
gonzo, a to czytales?
Oczywiscie, ze czytalem A to jest doskonala podstawa do tego, zeby do tej walki nie doszlo. Glen z pewnoscia wie, kto ma pasek WBC (bylby idiota, gdyby nie wiedzial, choc po bokserach wszystkiego mozna sie spodziewac ), ale gada tak, bo wie tez, ze Adamek w stanach to taki anonymous Masowa publika o nim nie slyszala, a co za tym idzie moze nie miec ochoty go ogladac. W ten oto sposob GJ przyjmuje wyzwanie (bo jakze mialby powiedziec, ze nie, co to - on mialby sie bac? ), ale jednoczesnie daje sobie furtke, dzieki ktorej skutecznie moze pojedynku uniknac.

Powiedzmy sobie szczerze - jest kilku bokserow, o ktorych nie moglby tak powiedziec, choc lata swietnosci maja juz dawno za soba, a paski to owszem, maja - na zdjeciach sprzed lat
gonzoo2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 14:43   #1234 (permalink)
challenger

Domyślnie

A walka Glen Johnson vs Mistrz świata WBC (najlepszy Europejczyk w wadze półciężkiej)
To mogło by się sprzedać. W końcu 3-4 tys Polaków pewnie by przyszło na tą gale. Jak jeszcze znajdą się na niej inne ciekawe nazwiska to nikt by nie musiał być stratny.
Jezeli Jamajczyk chciał walczyć z Woodsem to czemu miałby obawiać się Adamka.
imported_Gorilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 16:27   #1235 (permalink)
champion

Domyślnie

walka Glen vs Tomek moglaby byc ciekawa....tylko czy Tomek sobie z nim poradzi....chcialbym to zobaczyc bo chcialbym sie wreszcie przekonac w 100% to Tomka.
Iniemamocny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 19:23   #1236 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał iniemamocny
walka Glen vs Tomek moglaby byc ciekawa....tylko czy Tomek sobie z nim poradzi....chcialbym to zobaczyc bo chcialbym sie wreszcie przekonac w 100% to Tomka.
Ja tam jestem spokojny, wkońcu i Glenowi kiedyś wiek da znać o sobie i nie zdziwiłbym się gdyby to było już, a po drugie Adamek jest w sile wieku , jest dobry technicznie i w łapie tez ma trochę pary, do tego lepsze warunki fizyczne dzięki temu wszystkiemy myślę że Tomasz wygrałby spokojnie na PTS, a może znowu wyszłaby mu jakaś bomba.
młody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 19:36   #1237 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał młody
Cytat:
Napisał iniemamocny
Ja tam jestem spokojny, wkońcu i Glenowi kiedyś wiek da znać o sobie i nie zdziwiłbym się gdyby to było już, a po drugie Adamek jest w sile wieku , jest dobry technicznie i w łapie tez ma trochę pary, do tego lepsze warunki fizyczne dzięki temu wszystkiemy myślę że Tomasz wygrałby spokojnie na PTS, a może znowu wyszłaby mu jakaś bomba.

no ale właśnie o to chodzi żeby Tomek pokonał kogoś naprawdę z czołówki kiedy ten będzie w dobrej formie, po co mu jakiś świetny dziadek który zabije sie o własną laskę. Zeby potem mu przykleili metkę pogromcy zardzewniałych starych mistrzów jak AT, żeby za klika lat ludzie gadali - a Ten Adamek no tak pokonał paru słynnych bokserów ale oni już dawno byli u schyłku, bo gdyby to było prime to nie miałby żadnych szans jeśli ma walczyć z Glenem to najpóźniej w tym roku a to i tak już puźno trochę moim zdaniem potem to już o kant dupy taką walkę.
Myron79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-06, 19:37   #1238 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał młody
Cytat:
Napisał iniemamocny
Glen wie, ze jego lata swietnosci zaraz mina i chce jak najwiecej zarobc, a na walce z Adamkiem duzo sie nie wzbogaci, ani tym bardizej prestizu nie zdobedzie w USA.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-06, 09:30   #1239 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-06, 09:45   #1240 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Myron79
Cytat:
Napisał młody
Cytat:
Napisał iniemamocny

no ale właśnie o to chodzi żeby Tomek pokonał kogoś naprawdę z czołówki kiedy ten będzie w dobrej formie, po co mu jakiś świetny dziadek który zabije sie o własną laskę. Zeby potem mu przykleili metkę pogromcy zardzewniałych starych mistrzów jak AT, żeby za klika lat ludzie gadali - a Ten Adamek no tak pokonał paru słynnych bokserów ale oni już dawno byli u schyłku, bo gdyby to było prime to nie miałby żadnych szans jeśli ma walczyć z Glenem to najpóźniej w tym roku a to i tak już puźno trochę moim zdaniem potem to już o kant dupy taką walkę.
Masz rację ale musi się wypromować i pokazać że umie wygrywać z najlepszymi, a za najlepszych niestety uznawani są nadal pogromcy Roya. A ci nie garna się do walki o paski bo wiedzą że młode wilki mogą im skopać tyłki, a tak zarobią jeszcze trochę $$ .
młody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania