stare 05-12-03, 12:20   #981 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O jaki tytuł? WBC Emerytów? Jeżeli Gołota-Bowe II miała sens to III może być chyba tylko parodią dwóch poprzednich. Co to ma udowodnić? Niech zawalczą na jednej gali, ale jeden z Vitkiem, drugi z Władkiem, jak wygrają walka nr3 nabierze sensu.

Pako jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-03, 12:33   #982 (permalink)
champion

Domyślnie

Juz bardziej wolalbym Tyson-Holyfield III.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-03, 13:47   #983 (permalink)
contender

Domyślnie

A ja zakładam się z kazdym powiedzmy o 1000zł,ze następnym rywalem bedzie Kliczko :D
radekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-03, 13:55   #984 (permalink)
journeyman

Domyślnie

wiesz coś czego inni nie wiedzą ??
Myron79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-03, 14:20   #985 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Slager, Bowe potrzebował noża, siekiery, gazu piepszowego (nie broni) zeby bronić sie przed chłopakiem swojej byłej :shock: :shock: :shock:
Jezu, to z kim ona się spotykała? A na temat: Ta walka to przynajmniej dla mnie byłoby coś! Miałby wreście szanse przekonać się o "telenicie" Gołoty :grin: A tak na poważnie nie chce aby ta walka doszła do skutku, ze wzgledu na Stabio. Juz tłumacze, jesli Andrzej by przegrał.... to Stabio mógłby zrobić coś głupiego :grin: I jeszcze jedno, Riddick miał taką długą przerwe, i czy wystarczy mu kilka miesięcy żeby wrócić do sprawności(bokserskiej)?
imported_Paweł M jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-03, 14:36   #986 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał radekk
A ja zakładam się z kazdym powiedzmy o 1000zł,ze następnym rywalem bedzie Kliczko :D
Ja natomiast słyszałem plotki, że ta kontuzja Andrzeja to sprawa poważniejsza niż się wydawało, i troszkę Go to zdołowało. Powtarzam nic pewnego

stare 05-12-03, 14:39   #987 (permalink)
contender

Domyślnie

To nie plotki Pako....Ze zdrowiem nie jest najlepiej.Tym razem o dziwo andrzej naciska Ziggego na walke z Kliczka
radekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-03, 14:41   #988 (permalink)
contender

Domyślnie

To nie ma na co czekać, Kliczko w jedną albo drugą i na ryby.

stare 05-12-03, 15:01   #989 (permalink)
champion

Domyślnie

Czyzby HBO wraca do starych gwiazd jak Golota czy Bowe ? Skoro takie szumowiny jak Byrd czy Roy sa mistrzami w ciezkiej. Moorer tez wrocil odziwo po dlugiej przerwie ( co mu dobrze nie wyszlo ). Tyson tez wrocil po przerwie w pierdlu.

Golota sie chyba czuje pewnie po tym jak Sanders pokazal co potrafi Wladziu. Tylko czemu by mial sie Klaus i HBO na to zgodzic? W koncu mlody i moglby panowac latami i by zbierali kokosy. Chyba juz sie po nim poznali, ze lipa z niego bedzie i lepiej jeden dobry show z kims i zarobic, niz potem przegra jak Grant i bedzie dupa. Teraz inwestuja w Joe Mesi intensywnie.

Rok 2004 bedzie bardzo ciekawy. Ciekawe co zrobi Lennox - czy odejdzie ? Czy Tua zdabedzie wkoncu jakis tytul ? Co zrobi Roy ? Co z Tysonem i Hoyfieldem ? Czy Golota cos osiagnie ? Czy Darek bedzie jeszcze mistrzem ? Ciekawe jak bedzie z Mosleyem i Oscarem?

To bedzie interesujacy rok... i ciekawe jakie logo bedzie boxingforum za rok...

stare 05-12-03, 15:03   #990 (permalink)
champion

Domyślnie Re: Gołota - Bowe III

Cytat:
Napisał Slager
Gołota - Bowe III

Starcia Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe'em przeszły do historii. Stacja HBO do dziś pokazuje w USA powtórki tych niesamowitych ringowych wojen. Jest szansa, że bokserzy zmierzą się po raz trzeci.

Ludzie, którzy teraz opiekują się Bowe'em, zadzwonili do mnie kilka dni temu - mówi Ziggy Różalski, menedżer Andrzeja Gołoty. - Zapytali, czy Andrzej nie chciałby się zmierzyć z Bowe'em po raz trzeci. Riddick niedługo wychodzi z więzienia. Bardzo chce wrócić na ring. Podobno jest w świetnej dyspozycji - dodaje Różalski, którego zapytaliśmy, co z ewentualnym pojedynkiem z Władimirem Kliczką. - Jeśli ja będę miał coś do powiedzenia, to Andrzej nie pojedzie do Niemiec. Nawet nie podjąłem rozmów. Pogadałem z Niemcami parę minut i tyle. Co innego, gdy zadzwonili ludzie od Bowe"a. Tego gościa Andrzej może sprać już teraz - zapewnia Ziggy Różalski.

Kiedy mogłoby dojść do walki Gołota - Bowe III? Nie wcześniej niż w połowie czerwca 2004. Do kwietnia Riddick będzie odsiadywał 18-miesięczny wyrok za porwanie w 1998 roku swojej byłej żony Judy i pięciorga dzieci. Do więzienia Bowe trafił dopiero w kwietniu ubiegłego roku po przegraniu apelacji. Tuż przed rozpoczęciem kary zdążył jeszcze pobić swoją drugą żonę Terri. Teraz, jak zapewnia dziennikarzy, jest jednak innym człowiekiem. Z więzienia wyjdzie przed końcem wyroku za dobre sprawowanie. Terri odwiedza go regularnie i wspiera w walce o powrót na ring.

Sprawa nie wydaje się jednak prosta. Najpoważniejszą przeszkodą mogą być badania mózgu, jakie Riddick przeszedł w trakcie procesu o porwanie. Wyniki dostarczone sądowi przez jego adwokatów były przerażające. Według nich Bowe zamiast mózgu ma w głowie "kisiel". To oczywiście skutek wielu ciężkich walk. Adwokaci oparli linię obrony na tym, że to zmiany w mózgu są powodem niekontrolowanych przez Bowe'a zachowań.

Bokser znany jest z licznych dziwactw. Jego wypowiedzi rzadko trzymają się kupy. Po zakończeniu kariery głośno było o jego próbie służby w marines. Były mistrz świata wagi ciężkiej nie wytrzymał reżimu i zrezygnował po kilku tygodniach. Nieco później postanowił przewieźć byłą żonę i piątkę dzieci do swojego domu oddalonego o 300 mil. Liczył, że uda mu się... pogodzić z Judy. Eks-małżonka ani myślała o tym. Podczas jednego z postojów uciekła. Policja szybko ujęła "porywacza". W jego aucie znaleziono m.in. siekierę, nóż i gaz pieprzowy. Bowe tłumaczył, że nie miał zamiaru użyć tych przedmiotów przeciwko rodzinie. Musiał się zabezpieczyć na wypadek, gdyby w "godzeniu się z żoną" chciał mu przeszkodzić jej aktualny partner. Dziś Bowe mówi, że małżeństwo z Judy było jednym z dwóch największych błędów, jakie popełnił w życiu. Drugi to związanie się z promotorem Rockiem Newmanem. Bokser skarży go o 55 mln dol., które według niego bezprawnie sobie przywłaszczył. Bowe w czasie kariery zarobił na ringu ponad 80 mln dol.

- Do dziś zostało mi 26 milionów. Osiem czy dziewięć domów (sic!) i 26 samochodów. Nie muszę wracać na ring z powodów finansowych - zapewnia. - Ja się po prostu urodziłem się, żeby być bokserem (Gołota mówił niedawno dokładnie to samo - przyp. red.). Moje badania mózgu to był prawniczy blef. Mam zaświadczenie, że wszystko jest OK - dodaje.

Riddick nie może trenować boksu w więzieniu, ale codziennie biega trzy mile. Po południu bierze udział w zajęciach aerobiku. - Mam 35 lat. Zrozumiałem swoje błędy. Chcę dostać drugą szansę. Mam nawet już tytuł do mojego powrotu na ring: "Z więzienia do prime time: Powrót Riddicka Bowe" (w angielskim to gra słów: From Prison to Prime Time - przyp. red.) - kończy Bowe.

Co na to Andrzej Gołota? Jak na razie ma kłopoty ze zdrowiem. Wciąż boli go lewa ręka. Z tego powodu nie pojechał niedawno z żoną i dziećmi na kilkudniowy wypad na narty. - Badania nic nie wykazują. Prędzej czy później powinno mu przejść - zapewnia Różalski.

Data: 2003-12-05

Robert Małolepszy (Życie Warszawy)
A ciekawe jak by wygladal pojedynek Holyfield-Bowe 4 !!
Jedyne kasowe i pojedynki na HBO/SHO to z Bowe i Tysonem mu zostaja. Nikt go nie umiesci na te stacje i nie zaplaci mu duzej kasy jak za tych 2 panow.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania