stare 06-09-03, 08:23   #501 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

[quote=KO Artist]
Cytat:
Napisał AITOR
Cytat:
Napisał "KO Artist":vd9f01m5
Sosna ma po prostu jedna największą dla mnie zaletę. Jest ponad ten cały polski syf.
Wracając do Gołoty to ja po prostu protestuję żeby bił się o jakiś gówniany pas EBU po jakiś jeszcze bardziej gównianych bokserach typu Saleta.
A w czym to Andrzej jest lepszy od takich posiadaczy pasa EBU jak:
Lewis, Wlad, Vitek, Akinwande, Mavrovic, Frank Bruno?
EBU waga ciężka od jakiegos czasu to śmiech na sali, a to że niedawno mistrzem tego pasa był Saleta to juz samo za siebie powinno świadczyć o aktualnej randze tej federacji. Gołoe stać na więcej niz na chodzenie śladami tego showmana.[/quote:vd9f01m5]

Saleta byc może udziela sie w mediach id ale jest i tak najlepszym polskim ciężkim mieszkającym w Polsce. Tak się składa,że wiem o nim tochę i zapewniam cię,że jesli miał EBU to nie dlatego,że leżał na śmietniku,ale dlatego,że był tak dobry.W końcu pokonał Krasniquiego.

boundy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 08:34   #502 (permalink)
challenger

Domyślnie

[quote=boundy]
Cytat:
Napisał KO Artist
Cytat:
Napisał AITOR
Cytat:
Napisał "KO Artist":1yyeu4nk
Sosna ma po prostu jedna największą dla mnie zaletę. Jest ponad ten cały polski syf.
Wracając do Gołoty to ja po prostu protestuję żeby bił się o jakiś gówniany pas EBU po jakiś jeszcze bardziej gównianych bokserach typu Saleta.
EBU waga ciężka od jakiegos czasu to śmiech na sali, a to że niedawno mistrzem tego pasa był Saleta to juz samo za siebie powinno świadczyć o aktualnej randze tej federacji. Gołoe stać na więcej niz na chodzenie śladami tego showmana.

Saleta byc może udziela sie w mediach id ale jest i tak najlepszym polskim ciężkim mieszkającym w Polsce. Tak się składa,że wiem o nim tochę i zapewniam cię,że jesli miał EBU to nie dlatego,że leżał na śmietniku,ale dlatego,że był tak dobry.W końcu pokonał Krasniquiego.[/quote:1yyeu4nk]

werdykt jest werdyktem masz racje Saleta pokonal w przepiekny sposob Krasniquiego. Z tego co wiem Krasniqi po walce lezal 3 dni w szpitalu :D to byla piekna wygrana Przemka

Ale przeciesz liczy sie pas a nie sposob w jaki Przemek wygral ten pasek

A co do Salety jako najlepszego piesciaza w Polsce tutaj by mozna bylo polenizowac

P.S Golota nie wygral zadnego paska :D :D a to slabeusz :grin: :grin:
POLboks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 08:57   #503 (permalink)
prospect

Domyślnie

[quote=POLboks]
Cytat:
Napisał boundy
Cytat:
Napisał KO Artist
Cytat:
Napisał AITOR
Cytat:
Napisał "KO Artist":31wx0h52
EBU waga ciężka od jakiegos czasu to śmiech na sali, a to że niedawno mistrzem tego pasa był Saleta to juz samo za siebie powinno świadczyć o aktualnej randze tej federacji. Gołoe stać na więcej niz na chodzenie śladami tego showmana.

Saleta byc może udziela sie w mediach id ale jest i tak najlepszym polskim ciężkim mieszkającym w Polsce. Tak się składa,że wiem o nim tochę i zapewniam cię,że jesli miał EBU to nie dlatego,że leżał na śmietniku,ale dlatego,że był tak dobry.W końcu pokonał Krasniquiego.
werdykt jest werdyktem masz racje Saleta pokonal w przepiekny sposob Krasniquiego. Z tego co wiem Krasniqi po walce lezal 3 dni w szpitalu :D to byla piekna wygrana Przemka

Ale przeciesz liczy sie pas a nie sposob w jaki Przemek wygral ten pasek

A co do Salety jako najlepszego piesciaza w Polsce tutaj by mozna bylo polenizowac

P.S Golota nie wygral zadnego paska :D :D a to slabeusz :grin: :grin:[/quote:31wx0h52]

Nie do końca zrozumiałęś co miałęm na myśli. Albo nie chciałeś zrozumieć. Nie podoba mi się nazywanie Przemka showmanem czy gównianym bokserem. Może nie jest puncherem na miarę WBA ale podczas sparingów Boninem,Bugajem i podobno z Albertem okazał sie lepszy o wiele.Jego sposób walki jest bardzo mądry,ale niestety zdarzają mu sie błędy które juz tacy bokserzy jak SSS czy Krasniqui w rewanżu wykorzystuja bezlitośnie.Napisałem wyraźnie,,najlepszy mieszkający w Polsce ciężki,,. Napisz kto jest obecnie lepszy od niego.
A jeśli chodzi o Gołotę to dla mni on jest najlepszy i nie tylko z Polaków ale prznajmniej w Europie. Prawda jest taka,że boja sie jego najlepsi. On jest na miarę WBA,WBC i IBF. Według mnie powinien szybko pozamiatac w Europie i szyb ko wracac do USA.Wtedy pokonąc Byrda któregy nie będzie dla niego problemem i będzie miał pas IBF.Ale szybko musi się śpieszyć bo tydzień temu Vitalij zapowiedział,że chce rewanżu z Byrdem.

stare 06-09-03, 09:11   #504 (permalink)
prospect

Domyślnie

dobra boundy. Saleta jest the best A reszta to leszcze
i prosze Cię nie odpisuj więcej na moje posty....
KO Artist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 09:18   #505 (permalink)
prospect

Domyślnie

Zgoda. I tak juz bym nic ci nie odpisał. Ale z tymi leszczami przesadziłeś. Żegnam ozięble.

stare 06-09-03, 09:29   #506 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał AITOR
Cytat:
Napisał Rumpelstickin
Jak mnie wkqrwia ten syf.. :evil:
A ty rumpi z kim byś chciał zobaczyć Andrzeja w 3 najbliższych walkach?
spiesze z odpowiedzią:

Jeżeli miałby walczyć z europejczykami to:
1.Kandelaki (23-0-0-17KOs) WBU
2.Attila Levin (27-1-0-21KOs)
3.Akinwande(44-2-1-28KOs)

Jak widzisz europa mu nie wiele daje, to bez sensu.

USA
1. Botha
2. McCall
3. Władimir

moim zdaniem to znacznie ciekawiej wygląda
Rumpelstickin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 09:39   #507 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jack
W jednym porównaniu Golota na pewno wypada gorzej niż Saleta:niesądzę aby Andrzej potrafił pier*****ąć taakirgo fikołka do tyłu jak Saleta :D

A co do Sosny.To gdzie te jego walki.Mało walczy !!! Jeszcze mniej można oglądać go w TV - to niedobrze .Powienien walczyć a ja chętnie bym go pooglądał.

Co do Sosny mam mieszane uczucia:
To,że na początku napompowano jego wizerunek jak balon to oczywiste.
To,że jest najbardziej obiecującym naszym HW raczej też
Choć z drugiej strony załatwił go taki Cook .........
A potem jakichś postępów i wymiernych sukcesów brak.

A najbardziej smutne jest to,że mało walczy i Jego kariera idzie bardzo po wolutku.Bo co tu myśleć jak się faceta nie wiedzi jak walczy ???
Jack masz racje, z tym Cookiem to ja osobiście bał bym sie boksować że przypadkiem go na miejscu zabije...ale mam nadzieje, że tego sosny co go lał ten Cook już nie ma. Chłopak zrobił postepy, walczy mniej bojaźliwie niż kiedyś, poza tym ma wreszcie trenera (jaki jest ale jest), szkoda tylko że ziomek nie ma czym uderzyć... Przeszkodą (najwiękrzą chyba) w rozwoju jego kariery są (tak mi sie wydaje), puste kieszenie jego promotora :sad:
Rumpelstickin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 09:42   #508 (permalink)
journeyman

Domyślnie

>>Skąd: mieszkam we wsi

chyba NA wsi
Blokers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 10:43   #509 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rumpelstickin
[ Przeszkodą (najwiękrzą chyba) w rozwoju jego kariery są (tak mi sie wydaje), puste kieszenie jego promotora :sad:
Zapewne kasa wszędzie ogranicza możliwości.Ale przecież na ty to polega aby zarobić a nie dołożyć.A że często trzeba zaryzykowac i zainwestować ???

Z tym,że inwestycje niskiego ryzyka są milej widziane niż wysokiego ryzyka.

A jeszcze raz do Salety: Fajny inteligentny gość.A że trochę pajac- no nie przesadzajmy w telewizji nie moze być sztywniakiem.Autopromocja-marketing itp.

Nie można mieć prenensje do faceta ,że nie miał więcej talentu.Nie miał i już.Ale dla polskiego boksu zrobił dużo w sensie promocji i rozwoju.Miał sukcesy w kicku i pewne,nizaprzeczalne w boksie.Miał też fatalne porażki i złe walki.Ale jak mówił o ME to się każdy pókał w głowę .A On to zrobił.I co z tego,że w kiepskiej sytuacji i co z tego,że nie po knockdounie tylko po poddaniu.Poddanie to też wygrana.Lepsza taktyka,kondycja itp.Prosze nie umniejszać facetowi sukcesu co by nie mówić.Jego wina że nie ma ciosu ??? co ma zrobić,gipsować rękawice ??? tym barzdiej było mu trudno w ringu.

Powiedzmy,że S.był bokserem umiarkowanym który z tego co miał i tak sporo osiągnął,dzięki charyzmie i wierze.Były większe talenty które NIC nie osiągnęły.Przemo jest spoko(ale niech już więcej nie boksuje :D ).Widziałbym go jako komentatora cyklicznego magazynu bokserskiego i gal bokserskich z Pinderą,Kulejem itp.

Ogólnie było by git ,żeby Przemo nie dał ciała kilka razy:MAvrovicz,SSS,Krasnigi.Ale każdy jest człowiekiem i błędy robi.A S. miał choć na tyle ambicji aby obierać sobie cele choć niewątpliwie go przerastały.

Dzięki Przemo.Jesli myślisz jeszcze o boksie to chyba tylko o komentowaniu.
Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-03, 15:55   #510 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Amen. :D
Beksa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania