stare 13-07-03, 18:10   #121 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jack
Cytat:
Napisał balon
Jack...Ty naprawde wierzysz ze Golota jest w stanie wygrac z kims znaczacym????

Z kimś znaczącym to nie wiem.Ale tym bardziej niewiem kto jest dla ciebie KIMŚ ZNACZĄCYM !!! Tylko bez użycia wehikułu czasu :D

Nie chciał bym aby Gołota wyszedł do Tuły-to wszystko.

Byrda - spoko,sadza.
Sandersa-KO
Kliczki-spoko KO
Lewis-w takiej formie jak z Vitalijem - pkt lub KO
RJJ-KO

To by było na tyle .

:D

I mamy mistrza wszechwag 8)
Ja jestem troszke odmiennego zdania, bo pamietam ze Andrew ledwo radzil sobie z Norrisem no ale sedziowie uznali ze wygral wszystkie rundy....
W kazdym razie nie sadze aby pokonal Byrda , nawet RJJ mimo iz jest duzo mniejszy, z Kliczka tez by nie wygral skoro nie wytrzymal z Grantem, Lewis - to juz widzielismy a Sanders..trudno powiedziec...

balon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-03, 18:34   #122 (permalink)
champion

Domyślnie

Lewą ręką Balon ,lewą ręką wygrywa z nimi na punkty a prawą to posyła na deski :D .

Kilka miesięcy da odpowiedź na wszystkie pytania.Ja wierzę ,że Andrew namiesza zdrowo.On tak lubi ,nikt w niego nie wierzy jak kiedyś to mu dodaje ognia.

Będzie dobrze :wink:
Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-03, 19:24   #123 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał balon
Ja jestem troszke odmiennego zdania, bo pamietam ze Andrew ledwo radzil sobie z Norrisem no ale sedziowie uznali ze wygral wszystkie rundy....
Szeryfie, wyraź swoje zdanie, ale nie rób ludzi w balona . Gołota wygrał u sędziów 97-94, 98-92, 99-91
Michal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-03, 20:33   #124 (permalink)
prospect

Domyślnie

ja o golocie zawsze mialem takie zdanie ze zajebiście wielki talent bokserski padł w złe ręce :/ ale itak go zawsze lubilem i dzieki niemu zaczolem sie interesowac tym sportemi jestem mu za to wdzięczny :D
stefan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-03, 21:00   #125 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michal
Cytat:
Napisał balon
Szeryfie, wyraź swoje zdanie, ale nie rób ludzi w balona . Gołota wygrał u sędziów 97-94, 98-92, 99-91
No moze rzeczywiscie sie pomylilem w kazdym razie pamietam ze bylem zdziwiony ze Andrew wygral tak wysoko...Zreszta nie tylko ja, pamietam mine Mariolki przed ogloszeniem wyniku walki

stare 13-07-03, 21:08   #126 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jack
Lewą ręką Balon ,lewą ręką wygrywa z nimi na punkty a prawą to posyła na deski :D .

Kilka miesięcy da odpowiedź na wszystkie pytania.Ja wierzę ,że Andrew namiesza zdrowo.On tak lubi ,nikt w niego nie wierzy jak kiedyś to mu dodaje ognia.

Będzie dobrze :wink:
Jack...prawa reka to On posylal na deski do momentu walki z Lewisem, pozniej Golota walczyl bardzo asekuracyjnie, bal sie narazac na mocne ciosy... i wlasciwie ten Golota ktory walczyl z Bowe'm juz nigdy nie wrocil i nie wroci bo niestety teraz juz moze byc tylko gorzej...

Ale oczywiscie za ok. miesiac czasu wlacze tv (jesli bedzie transmisja) i bede trzymal kciuki za Andrzeja...

A tak na marginesie to ciekawe jak publicznosc przywita Andrzeja, takich rzeczy jak walka (ucieczka) z Tysonem sie nie zapomina...

stare 13-07-03, 21:44   #127 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał balon
Cytat:
Napisał Jack
Cytat:
Napisał balon
Jack...Ty naprawde wierzysz ze Golota jest w stanie wygrac z kims znaczacym????

Z kimś znaczącym to nie wiem.Ale tym bardziej niewiem kto jest dla ciebie KIMŚ ZNACZĄCYM !!! Tylko bez użycia wehikułu czasu :D

Nie chciał bym aby Gołota wyszedł do Tuły-to wszystko.

Byrda - spoko,sadza.
Sandersa-KO
Kliczki-spoko KO
Lewis-w takiej formie jak z Vitalijem - pkt lub KO
RJJ-KO

To by było na tyle .

:D

I mamy mistrza wszechwag 8)
W kazdym razie nie sadze aby pokonal Byrda , nawet RJJ mimo iz jest duzo mniejszy, z Kliczka tez by nie wygral skoro nie wytrzymal z Grantem, Lewis - to juz widzielismy a Sanders..trudno powiedziec...

Nie wiem czy pamietasz ta walke ale bylo inaczej Golota bez problemu wypunktowal Norrisa

a jak mowa o Norrisie to gosc powrocil po porazce z Brianem Nielsenem
wygral z Funmakerem i juz top 50 nastepna walke wygral z Troyem Weida i Norris world rank 38

Wiec Golota o ile wygra z Nixem mysle ze bedzie to top 50
POLboks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-03, 21:57   #128 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał balon
Ale oczywiscie za ok. miesiac czasu wlacze tv (jesli bedzie transmisja) i bede trzymal kciuki za Andrzeja...

A tak na marginesie to ciekawe jak publicznosc przywita Andrzeja, takich rzeczy jak walka (ucieczka) z Tysonem sie nie zapomina...
Ci którzy niemogą tego zapomniec albo zrozumieć nie pójdą na galę.Pójdą Ci co lubia Gołotę i boks.

Gołota oczywiście nie jest tym samym bokserem co 7 lat temu.Ale tak samo postarzał się KAŻDY.I teraz jest taka bryndza w HW ,że Wiktor Zborowski ma szansę na mistrzostwo

I dlatego cieszę się ,że Gołota próbuje.To byłoby głupie nawet nie spróbować(zamiast głupie można czytać michalczewskie).Próbuje ,jak się nie uda-trudno.A co tam.A jak się uda ??? Trzeba wierzyć i próbować !!!

GOŁOTA DO BOJU :twisted:
Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-03, 22:09   #129 (permalink)
prospect

Domyślnie

POLboks:
Nie zgadzam sie....wcale nie bez problemy Golota wypunktowal Norrisa - pamitam walke.
Wiecej na temat Goloty nie pisze - zobaczymy za miesiac Wtedy cos napisze

stare 13-07-03, 22:41   #130 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jack
Cytat:
Napisał balon

Ci którzy niemogą tego zapomniec albo zrozumieć nie pójdą na galę.Pójdą Ci co lubia Gołotę i boks.

Gołota oczywiście nie jest tym samym bokserem co 7 lat temu.Ale tak samo postarzał się KAŻDY.I teraz jest taka bryndza w HW ,że Wiktor Zborowski ma szansę na mistrzostwo

I dlatego cieszę się ,że Gołota próbuje.To byłoby głupie nawet nie spróbować(zamiast głupie można czytać michalczewskie).Próbuje ,jak się nie uda-trudno.A co tam.A jak się uda ??? Trzeba wierzyć i próbować !!!

GOŁOTA DO BOJU :twisted:

Do boju Do boju do boju :grin: :grin: :grin:

OBY BYLO TAK

A NAJLEPIEJ TAK

I DAJ BOG ABY NIE BYLO TAK

A W NAJGORSZYM PRZYPADKU TAK

:grin: :grin: I ZNOW GOLOTA BEDZIE NA SZCZYCIE SLAWY :grin: :grin:
POLboks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania