stare 04-01-12, 14:42   #1 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Przemysław Saleta "Chemek"

chyba nie ma tematu na jego temat więc założę

w tym roku, tzn. już w zeszłym 2011, miał premierę film na jego temat "Bokser", chyba narazie był puszczany na festiwalach filmowych, ja nie śledzę telewizji, nie wiem kiedy będzie jego premiera w tvnie ale chyba niebawem powinna być

opis z filmwebu: "Bokser" inspirowany jest życiem i karierą sportową Przemysława Salety. To historia człowieka, którego życie, dotąd podporządkowane karierze, zmienia się pod wpływem choroby córki.

w roli głównej Szymon Bobrowski który zagra tytułowego boksera, jego żonę zagra Anna Przybylska, amerykańskiego promotra zagra Marek Probosz (zagrał w nowym Janosiku z 2009 ale nie potrafię go skojarzyć kim był), z pozostałych osób bardziej znanych to Katarzyna Maciąg (serial Teraz albo nigdy), Krzysztof Kiersznowski (ja go kojarzę tylko jako Wąskiego z Kilera ), Dariusz Kowalski (Janusz Tracz z Plebanii), Dorota Wellman, Janusz Pindera, Jerzy Kulej, Jarosław Jakimowicz (stary dobry film Młode Wilki ), Grzegorz Molenda i Leszek Jankowiak prawdopodobnie chodzi o polskich sędziów ringowych

jest to 4 film z serii "Prawdziwe historie" robiony przez TVN, poprzednie tytuły to:

*
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

– film opowiada o porwaniu i zamordowaniu Krzysztofa Olewnika. Dla potrzeb filmu nazwisko Olewnika zostało zmienione na Orłowicz.
*

– drugi film opowiada o tragicznym wypadku w Tatrach. 28 stycznia 2003 grupa licealistów zginęła w lawinie.
*

– trzeci film opowiada o górniku Zbigniewie Nowaku, który podczas katastrofy górniczej w kopalni Halemba w 2006 roku przetrwał pod ziemią 111 godzin.

następne w produkcji to:

*Jaś - mój biegun - film opowiadający historię Jana Meli.
*Bokser - film opowiadający historię polskiego boksera Przemysława Salety
*Hala - film opowiadający o Międzynarodowych Targach Katowickich, wystawie gołębi pocztowych.
*Agata - film opowiadający historię siatkarki Agaty Mróz.

póki filmu nie ma można sobie obejrzeć urywek z programu Co Za Tydzień, link w tytule poniżej

a to ze strony prawdziwehistorie.tvn.pl

opis filmu: Film „Bokser” jest inspirowany życiem i karierą sportową Przemysława Salety. To wielowymiarowa opowieść. Z jednej strony o odwadze, poświęceniu, ambicji, woli walki i dążeniu do zwycięstwa za wszelką cenę. A z drugiej, o najtrudniejszych wyborach życiowych, wobec których człowiek zawsze staje sam. W rolach głównych zobaczymy: Szymona Bobrowskiego i Annę Przybylską. Reżyserem filmu jest Tomasz Blachnicki. Autorami scenariusza są Michał Godzic i Jarosław Banaszek, we współpracy z Eweliną Chyrzyńską. Producentem „Prawdziwych historii” jest Krystyna Lasoń.

mógłby ktoś napisać jak już będzie wiadomo, a może już coś wiadomo, kiedy będzie premiera, ja nie śledzę telewizji i od roku nie znam dźwięku reklam tvnu

ps. trailer Boksera, Jasia, Agaty już jest na głównej stronie

wygląda całkiem ciekawie

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-01-12, 20:12   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

fajnie pierwszy film o polskim bokserze. Mam nadzieje ze nie ostatni...chetnie obejrze jak gdzies sie trafi...
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-12, 20:38   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

to w sumie bardziej film o dramacie sportowca postawionego przed trudną życiową decyzją jak o samym Salecie i bardziej pokazanie ludziom do czego jest zdolny rodzic dla własnego dziecka jak o jego życiu i sportowych osiągnięciach tak mi się wydaje,

ja mam takie pytanie co do niego, czy to co on teraz robi, te jego starty w KSW, czy to nie jest ryzykowne z tą jedną nerką jaka mu została? czy to niczego nie mu robi?

stare 09-01-12, 22:05   #4 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał luki29 Zobacz post
ja mam takie pytanie co do niego, czy to co on teraz robi, te jego starty w KSW, czy to nie jest ryzykowne z tą jedną nerką jaka mu została? czy to niczego nie mu robi?
Jak nie będzie brał żadnych niebezpiecznych używek to raczej nie.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 20:24   #5 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

kiedy ten film bedzie w tv?
olaf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-12, 22:35   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał olaf Zobacz post
kiedy ten film bedzie w tv?
ciężko jest powiedzieć, nie znalazłem nigdzie żadnego info, pewnie pozostanie czekać na zapowiedź na tvnie, wstępnie ten film miał być już w zeszłym roku ale chyba coś im się odwidziało, myślę że jeśli już jest trailer to pewnie nie później jak w I połowie roku go zobaczymy

stare 30-01-12, 09:29   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Według mnie będzie to klapa, jak to w polskiej kinematografii.
W ogóle to Przemysław Saleta nie miał ani, nawet w miarę, ciekawej kariery bokserskiej, życie osobiste (nie wiem) też pewnie nie należało do najciekawszych.
A ten dylemat... też mi dylemat.
Każdy ojciec oddałby nerkę córce, gdyby wiedział, że jej życie jest zagrożone.

Gdyby oddał obcej osobie, to już by była inna sprawa...
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 11:39   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tez mysle ze to normalna sprawa, ze kazdy by tak zrobil. Ale ze wzgledu ze jest medialny sprawe rozglosniono . A film z przyjemnoscia obejrze
olaf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 17:02   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Jak się pojawi jakaś produkcja o Gołocie to z chęcią bym obejrzał . Zarówno kariera jak i życie osobiste barwne jak u mało którego człowieka.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-12, 11:59   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

podobno film o Salecie ma być w Wielkanoc, niedziela 8 kwietnia, ok. 22 ale się jeszcze wybada sprawę czy na 100%, tak w ogóle to to nie jest film o samym Salecie, jego historii, osiągnięciach itd itd, tylko kolejny filmowy odcinek z serii "Prawdziwe historie" z sportowcem w tle coś takiego mniej więcej
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania