boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Bokserzy w Polsce (http://www.boxing.pl/forum/bokserzy-w-polsce/)
-   -   Kamil Łaszczyk (http://www.boxing.pl/forum/bokserzy-w-polsce/13088-kamil-aszczyk.html)

Sykes 09-02-11 20:38

Kamil Łaszczyk

19 lutego w Newark Kamil Łaszczyk zadebiutuje na zawodowym ringu.

Nasz junior-lekki stoczy swój pierwszy pojedynek z Amerykaninem Antonio Parkerem (0-2).

Sądzę, iż warto śledzić karierę tego medalisty MME z 2009r.

Nihilus 09-02-11 21:10

Kategoria wagowa troche mało znana np w Polsce ale widziałem Kamila w akcji i powiem ze warto sledzic jego kariere

Sykes 09-02-11 22:34

Cytat:

Napisał Nihilus (Post 291913)
Kategoria wagowa troche mało znana np w Polsce ale widziałem Kamila w akcji i powiem ze warto sledzic jego kariere

Owszem, ale nie do końca. Snarski największe sukcesy odniósł w superpiórkowej (inter IBF), podobnie Cieślak, Gojko, a swego czasu Zegan również stoczył tam kilka pojedynków. W amatorstwie również znalazłoby się sporo nazwisk z tej dywizji.

Sykes 09-03-11 14:59

Wygrana w dobrym stylu, przed czasem w USA dobrze prognozuje. Już niedługo szykowana jest kolejna zawodowa potyczka. Sądzę, iż warto obserwować dalszy rozwój kariery Kamila.

Nihilus 11-03-11 09:00

no widziałem walke i nie spodziewałem sie po rywalu Kamila jakiegos wielkiego zrywu bo jak nie umial nawet limitu utrzymac za pierwszym razem i walka musiala byc przelozona to juz to dla mnie oznaczalo ze nie bierze boksu na powaznie tylko jako dodatkowy zarobek. A Kamil zaprezentowal sie bardzo fajnie 2 razy sie troche podpalil ale to oczywiste jak sie ma przeciwnika na widelcu, trzeba jego kariere sledzic

KoooRek1429 11-03-11 12:01

Cytat:

Napisał Nihilus (Post 293624)
no widziałem walke i nie spodziewałem sie po rywalu Kamila jakiegos wielkiego zrywu bo jak nie umial nawet limitu utrzymac za pierwszym razem i walka musiala byc przelozona to juz to dla mnie oznaczalo ze nie bierze boksu na powaznie tylko jako dodatkowy zarobek. A Kamil zaprezentowal sie bardzo fajnie 2 razy sie troche podpalil ale to oczywiste jak sie ma przeciwnika na widelcu, trzeba jego kariere sledzic

Mogę się mylić, ale to był chyba inny przeciwnik, niż ten, który nie dotrzymał limitu.

prince9999 11-03-11 17:49

nie mylisz się :)

Sykes 23-03-11 14:29

1 kwietnia Kamil stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek, tym razem rywalem będzie Javier Ramos
(2-5, 0 KO).

Szykuje się zatem najprawdopodobniej kolejna "czasówka".

Nihilus 23-03-11 14:58

Podoba mi sie to ze tak czesto walczy, wiadomo ze na poczatku tak jest i wogole ale ogolnie takie nabijanie rekordu mi odpowiada

Paweł Kulig 23-03-11 15:46

Sądząc po boxrecu, kolejny rywal lubi pójść na dechy ;) cóż, niezbyt ekscytujący etap kariery, ale nieunikniony.

Mariusz Kołodziej mówił niedawno w wywiadzie, że po trzeciej walce robią dłuższą przerwę. Dotychczasowe walki mają służyć za materiał do analizy, oceny aktualnych możliwości Kamila i określenia drogi dalszego rozwoju. A kolejne walki już z mocniejszymi przeciwnikami. Świetnie, widać, że traktują go poważnie i wiążą z nim nadzieje.

Są także plany, aby w drugiej połowie roku zrobić Kamilowi walkę w Polsce.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.