stare 28-09-01, 13:33   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Vitaly Klitschko "Dr Ironfist"

Starszy z braci Kliczko, urodzony 1971-07-19, w Kirgistanie.

Zobacz rekord walk Witalija Kliczko
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

ZET. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 18:32   #2 (permalink)
Administrator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Question Vitaly Klitschko "Dr Ironfist"

Nie bylo mnie troche na forum i nie wiem czy juz ktos o tym pisal - jak tak to dajcie znac.
Bynajmniej dzisiaj mowili o tym w radio.
Przeciwnik jeszcze nieznany.
--==Stabio==-- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 18:46   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ciekawie kto będzie przeciwnikiem, Walka ma być w LA, więc przeciwnik będzie przyzwoity, chociarz z 2 strony, nie bardzo wiem kto to może być, mam kilka kandydatów.

1. McCall
2. Bosswell (jeśli wygra z McCLinem)
3. Gomez (jeśli wygra z SSS)

Kto jeszcze, Akiwande raczej odpadnie w stanach, walka ma byc walką wieczoru, więc rywal musi być na jaimś poziomie.
Ivan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 19:11   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Ivan - po pierwsze gratuluję ,że zawodnik którego tak lubisz a ja szanuję walczy w LA.I to w walce wieczoru-to robi wrażenie .

Chętnie zobaczę tę walkę .

To ciekawa sytuacja -jaki będzie przeciwnik.

Mocny ???
A po nim Lewis
Słaby a po nim ktoś inny równie mocny

Słaby
A po nim Lewis
Bo po słabym to chyba inne kandydatury odpadają ???

Szkoda tylko że 6.12 tak daleko.
Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 19:28   #5 (permalink)
Administrator

Domyślnie

Witalij Kliczko zaplanował na 6 grudnia powrót na ring. Z pewnością rywalem ukraińskiego boksera nie będzie Brytyjczyk Lennoks Lewis, z którym dwa miesiące temu przegrał walkę o mistrzostwo świata w kategorii ciężkiej WBC.

Promotor Kliczki, Klaus-Peter Kohl powiedział, że uzgodnił z telewizją HBO warunki transmisji zaplanowanego na 6 grudnia pojedynku Ukraińca z rywalem światowej klasy. Nazwisko przeciwnika Kliczki nie jest jeszcze znane. Zdaniem Kohla, walka mogłaby się odbyć w USA.

Wiadomo, że Kliczko w tym roku nie skrzyżuje rękawic z Lewisem. Trzy tygodnie temu Brytyjczyk poinformował, że do 6 grudnia nie zdąży z przygotowaniami. Pierwsza ich konfrontacja odbyła się 22 czerwca w Los Angeles. Sędzia przerwał pojedynek po szóstej rundzie z powodu poważnej kontuzji lewego oka ukraińskiego pięściarza. Do tego momentu na punkty, na kartach wszystkich sędziów, prowadził Kliczko.

"Szanujemy decyzję Lewisa, Witalij może walczyć z nim w przyszłym roku. W Stanach Zjednoczonych wręcz upominają się o rewanż. W przeciwieństwie do Lennoksa, Kliczko pragnie jeszcze raz się z nim spotkać" - dodał Kohl.

stare 23-08-03, 19:32   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Mam przeczucie,że przeciwnikiem witka moze byc...No właśnie aż się boje pomyśleć czyżby to już....
radekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 19:36   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Jestem ciekawy jak tego samego dnia chca zarobic na walce, jak bedzie Tyson na PPV. Czyzby tak malo wolnych sobot od dobrych walk by bylo ??? Czy oni ( HBO i SHO) robia to nam specjalnie, abysmy nie mogli sie pocieszyc 2 walkami, a nie przelaczanie z kanalu na kanal ?? nie podoba mi sie to.

A moze: David Tua lub Kirk Johnson? Jak by Andrzej Golota wyszedl, to bylbym ciekawy, tylko czy nie za wczesnie? Ale piekna by byla walka.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 19:39   #8 (permalink)
Administrator

Domyślnie

Przyznam, ze tez mialem takie odczucie. To by byla super okazja. Wydaje mi sie jednak, ze to za wczesnie.

stare 23-08-03, 20:11   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

zdecydowanie za wczesniej ... himmm mnie sie wydawalo ze bylo za wczesniej nawet na walke z Botha. ale wczoraj obejrzalem sobie jeszcze raz Bowe v Golota. przed ta walka rowniez mowiono wszem ze jest za wczesniej dla Andrzeja, ze Bowe bedzie mial latwa robote. i co sie stalo wszyscy wiemy. sadze teraz, ze to bylby idealny termin. jesli Golota by przegral z Vitija to wtedy mozna powiedziec ze bylo za wczesniej i wcale nie bedzie konieczny koniec kariery. a gdyby Golota wygra, czego mu serdecznie zycze to droga do Lewisa otwarta. tylko znow kolejne pytanie- czy Lewis juz sie skonczyl, czy nie przygotowal sie to walki z WK. jesli to pierwsze to Golota moglby wygrac, jesli zas Lewis bedzie w stanie dojsc do takiej formy jak z Tysonem, to niech Golota lepiej nie walczy 6 grudnia z Kliczka ...
Warrior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-08-03, 20:55   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał radekk
Mam przeczucie,że przeciwnikiem witka moze byc...No właśnie aż się boje pomyśleć czyżby to już....

No to mi teraz Radek podniosłeś ciśnienie na maksa.I jeszcze kurdę wieczorem kawę wypiłem.No to teraz napewno nie usnę do rana. 8)

A co się szczypać i kogo się bać ??? Vitalija ??? Przecież Gołota by go rozwalił w 3 sekundy pod Haffnerem po dwudniowych baletach.Gołocie na dzień dzisiejszy nie brakuje nic poza odrobiną szybkości i agresji.Ta druga pojawi się jak na stole będzie conajmniej duża bańka.A szybkość do grudnia to można zrobić jak ulał.

Więc Andrzej naprzód - GOŁOTA VS V.KLICZKO LAS VEGAS 6 GRUDNIA 2003 :twisted:
Jack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania