stare 10-02-13, 19:50   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Deontay Wilder

Deontay Wilder27(27ko) to chyba najbardziej tajemniczy bokser wagi ciężkiej .Pierwszym wielkim sukcesem tego boksera był brązowy medal Olimpijski w Pekinie . Jeszcze ciekawszy jest fakt iż Wilder miał naprawdę znikome pojęcie o taktykach bokserskich .Powodem rozpoczęcie kariery bokserskiej przez tego boksera była choroba córki (Deontay został ojcem będąc jeszcze niepełnoletni ), która urodziła się z wadą kręgosłupa . Jedynym szybkim sposobem na zdobycie potrzebnych na leczenie córki pieniędzy według Wildera był boks.Porzucił on szkołę i zaczął trenować podstawy boksu . I to zresztą mu się opłaciło właśnie w Pekinie , gdzie zdobył wspomniany wyżej brąz .Deontay Wilder na zawodowym ringu zadebiutował 15 listopada 2008r. i od razu wygrał przez TKO w drugiej rundzie .Od tego czasu Wilder na 27 stoczonych pojedynków wygrał wszystkie przez czasem (najdłuższa walka trwała 4 rundy) Deontay Wilder nokautuje rywali na życzenie . Jednak wśród jego przeciwników brakuje topowych nazwisk walczy głównie z słabymi pięściarzami , którym szybko nokautuje . Dlatego też trudno coś na jego temat powiedzieć . Trudno ocenić jak jest w stanie sobie poradzić z rywalami z górnej półki , a także czy jest w stanie przeboksować powiedźmy 10 rund w dobrej kondycji. Dużo ludzi ze świata boksu wraca uwagę na jego słabe wyszkolenie techniczne , widoczne braki w obronie ( Wilder nastawia się od razu na nokaut ).Jednak na uwagę zasługuje jednak ogromna siła ciosu . Wielu ludzi ze świata boksu a także bokserów min . Tyson Fury 20(14ko) lekceważy go mówiąc o braku techniki , odsłanianiu się , a także dobieraniu słabeuszy na rywali . Jednak w mojej opinii ( wprawdzie daleko mi do eksertów boksu): medalu olimpijskiego nie zdobywa przypadkowa osoba . Wprawdzie walki w boksie amatorskim są krótsze od tych na zawodowych ringach , ale to nie zmienia faktu,że medaliści olimpijscy na ringach zawodowych z reguły także odnoszą znaczące sukcesy .
Nie zmienia to faktu , iż jest bardzo tajemniczym bokserem , który jest w stanie mimo wszystko zaskoczyć potężnym ciosem lepiej wyszkolonych bokserów .Atutem Wildera jest z pewnością także wzrost 203 cm(zasięg rąk 213) Ja osobiście z chęcią obejrzał bym go w walce z którymś z czolowych bokserów . Ostatnio o chęci starcia Wilderem mówił Manuel Charr(22(12k0)-1(1ko) , który nie jest w mojej opinii czołowym bokserem wagi ciężkej , a nawet daleko mu do tego brakuje , ale byłby chyba dość dobrym testem na sprawdzenie co Deontay naprawdę potrafi .Jestem ciekaw co wy sądzicie na jego temat

SzalonyAli jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-13, 21:35   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

stoczyl tyle juz walk ze powinien dostac mocny test zeby sprawdzic czy jest mezczyzna czy dzieckiem.
boks na tym etapie oddziela chlopcow od mezczyzn. tak powinno byc.

czy jest gotow? jesli stoczyles blisko 30 walk zawodowych i nikt ze sztabu nie jest pewien czy jest gotow czas isc na ryby. nic wielkiego z ciebie nie bedzie. nie wazne ile masz lat. masz 27 walk na papierze!!!!
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-13, 21:45   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Mam nadzieję, że to będzie wielki bokser. Oglądałem jego kilka walk, ale mógłbym tego nie robić i miałbym prawie taką samą wiedzę o jego możliwościach. Jego prowadzenie to komedia.
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-13, 20:12   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Na chwilę obecną nie ma o czym gadać...
Przy takim prowadzeniu może spokojnie nabić rekord do absurdalnego 100-0-100KO i dalej nic nie będziemy nic o nim wiedzieć.
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-13, 20:47   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

nikt wildera nie traktuje powaznie,lacznie z jego promotorami i trenerami. polscy cruiserzy sredniej klasy nokautowali by jego wszystkich rywali
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-13, 21:53   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Trochę przypomina to karierę takiego boksera polskiego pochodzenia Duana Bobicka. Tez amator z papierami, duzo szumu, serie nokautów na bumach, a potem przeskok jakościowy i szybka porażka od Kena Nortona. Oczywiście z Wilderem nie musi byc tak samo. Dopóki Wilder nie dostanie jakiegos solidnego oponenta to mozemy wróżyc z fusów. On jest zagadką tak samo jak to, że tak medialnego boksera prowadzą tak bojaźliwie. Najgorsza możliwosc jest taka że Wilder faktycznie ma szklankę i jego promotorzy odwlekają moment, kiedy ktoś bedzie miał realną szanse ją skruszyc.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-13, 22:14   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 232 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Trochę przypomina to karierę takiego boksera polskiego pochodzenia Duana Bobicka. Tez amator z papierami, duzo szumu, serie nokautów na bumach, a potem przeskok jakościowy i szybka porażka od Kena Nortona. Oczywiście z Wilderem nie musi byc tak samo. Dopóki Wilder nie dostanie jakiegos solidnego oponenta to mozemy wróżyc z fusów. On jest zagadką tak samo jak to, że tak medialnego boksera prowadzą tak bojaźliwie. Najgorsza możliwosc jest taka że Wilder faktycznie ma szklankę i jego promotorzy odwlekają moment, kiedy ktoś bedzie miał realną szanse ją skruszyc.
No tak, tylko po co mieliby inwestować w coś, nie wierząc, że się to zwróci? To dziwne. Ja podchodzę z dużym dystansem do Wildera.Jak na ten moment dlamnie to jedynie ciekawostka
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-13, 00:11   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

tego nie wiem, nie znam się na bokserskim biznesie. Nie wiem czy dużo inwestują w niego, walczy na podrzednych galach, moze w pewnym momencie beda chcieli sprzedac jego niskalany rekord a jezeli sie powiedzie to super. Naprawdę nie mam pojęcia.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-13, 14:46   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

ciezko powiedziec zeby inwestowali w niego.

wilder wciaz leci na medalu olimpijskim,rekordzie i wypowiedziach z kim by to nie wygral.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-02-13, 15:14   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollins Zobacz post
...)

Jeśli w tym Wilderze drzemie jakiś potencjał, to walcząc notorycznie z takimi ogórkami ... "wypali się" on bezpowrotnie. Jestem o tym przekonany.
Cytat:
Napisał SzalonyAli Zobacz post
Deontay Wilder27(27ko) to chyba najbardziej tajemniczy bokser wagi ciężkiej .Pierwszym wielkim sukcesem tego boksera był brązowy medal Olimpijski w Pekinie . Jeszcze ciekawszy jest fakt iż Wilder miał naprawdę znikome pojęcie o taktykach bokserskich ...
Skąd ta wiedza? Przecież Deontay jest taki tajemniczy...
Poza tym nokautuje tak szybko i takich ogórasów, że do nich nie trzeba taktyki.

PS A co do tego, że zaczął boksować, bo córka chora itp, to nie wiadomo, czy to nie jest taki pic, żeby sobie zaskarbić sympatię kibiców.
Osobiście odnoszę się z dużym dystansem do takich "newsów".
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania