boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Boks zawodowy na świecie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-02-06, 19:05   #1 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie 2006-05-06 - Oscar De La Hoya vs Ricardo Mayorga

Mi sie wydaje ze szykuje sie swietna walka....mam mieszane uczucia co do wygranego....bo DeLaHoya jest a raczej chyba juz byl swietny...nie bil sie 2 lata i mi sie wydaje ze to za mocny przeciwnik po takiej przerwie....ja stawiam na Ricardo Mayorge..

Iniemamocny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-06, 19:07   #2 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja stawiam bez wachania na DLH, jest jednym z moich ulubionych piesciarzy i jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Obstawiam jego wygrana przed czasem. :shock:
kuter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-06, 20:07   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

W tej walce jestem niemal pewien zwyciestwa mego faworyta Mayorgi 8) . Oscar zajal sie promowaniem zawodnikow i nie w glowie mu teraz czynne zawodostwo.Dodatkowo zobaczcie na ostatnie walki DLH to nie byl ten sam bokser co kiedys.Natomiast Mayorga mimo ze jest juz po swoim prime nadal jest aktywny i prezentuje wysoki poziom.Moj typ to zwyciestwo przez nokaut Nikaruganczyka(czy jakos tak :D ).
Hillowh2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-06, 21:24   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

ODH był jednym z najwspanialszych bokserów wszechczasów i jednym z moich ulubieńców ale niestety latka lecą lanie od Mosleya, jeszcze większe lanie od B-Hopa przy całej sympatii jaka mam dla faceta obawiam się że może nie podołać mój typ Mayorga PTS i jest to optymistyczny typ :cry:
Myron79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-06, 21:27   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

DLH KO Mayorga. Bez jaj, Ricardo nie jest taki dobry, poza tym takze długo nie walczył. Nie ma innej opcji niż wygrana Golden Boya.
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-02-06, 23:16   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Wierzę, że mój muzyczny idol, Oscar zwycięży. Nie mówię tu o nokaucie, ale o solidnym jednogłośnym sukcesie. I mam nadzieję, że (tak jak ponoć mówi) zakończy karierę w tym roku WYGRANĄ walką z Wrightem lub PBF. To koliduje z obecną sytuacją, jednak ja W.I.E.R.Z.Ę. w De La Hoyę
Wystarczy, że nie da się trafić agresywnemu Mayordze
Heavyweight_89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-06, 06:19   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

ja wiem ze DLH to bokser wszech czasow..ale juz mial najlepszy czas za soba i przedewszystkim nie walczyl bardzo dlugo...
Iniemamocny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-06, 08:18   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja lubie DLH i zarówno Mayorge :D Oboje sa wspaniałymi bokserami ale bardzo sie róznią. :!: DLH ostatnio nic nei robi tylko promuje zawodników i gale,ostatnio sie spasł bardzo przy okazji jak promował walke Vargas-Mosley to było widac ze jest bardzo spasiony jak był ubrany w ten dres.
Chodz bardziej wydaje mi sie ze DLH wygra :D a jesli tak bedzie to na pewno na punkty
imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-06, 08:41   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Trudny orzech do zgryzienia... Oscar to swietny bokser i klasa przewyzsza Mayorge, oby dwaj sa w podobnym wieku(DLH 33lata, Mayorga 32lata). Za DLH idzie doswiadczenie, warunki fizyczne, technika, ale wszystko bylo by cacy gdyby nie fakt iz Dela Hoya ostatnio walke przegral przez KO z Hopkinsem w ktorym nie pokazal sie ze specjalnie dobrej strony i najwyrazniej przejsce do kategori wyzej nie wyszlo złotemu chłopakowi na dobre. Druga bardzo wazna rzecz to fakt ze ta walka miala miejsce dopiero we wrzesniu 2004 roku a od tego czasu Oscar zajał sie promowaniem piesciarzy i napewno sie troche ostał w treningach. Po takiej dlugiej przerwie DLH bedzie miał ciezko tym bardziej ze pewnie straci troche na szybkosci i odrazu rzucil sie na głęboka wode, bo jego przeciwnik Ricardo Mayorga to nie kelner tylko bardzo dobry piesciarz ktory najlepsze lata tez ma za soba ale jest mistrzem WBC i byl aktywny na ringu... Z wynikeim moze byc roznie i na dzien dzisiejszy niemam pojecia jak potoczy sie ta walka. Moze gdybym zobaczyl ostatnia walke Mayorgy moglbym zdecydowac. Ale po cichu mam wrazenie ze to moze byc za wysoka poprzeczka dla DLH po takiej dlugiej rozłące z ringiem i moglby przegrac na PTS, choc mocno kibicowalbym Oscarowi... :roll:
Brykol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-02-06, 09:35   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Oscar to twardy łeb i nawet B-Hop musiał nieźle kombinować aby go położyć na deski. moim zdaniem wszystko zależy od formy jaką zaprezentuje Mayorga. jeżeli ten ulicznik rzucił alkohol i szlugi, w co wątpie na pewno ma bardzo duże szanse, ale nawet jeżeli prowadzi się nadal rozrywkowo to także szanse ma, ale zdecydowanie mniejsze. ci bokserzy mają podobne warunki fizyczne, a więc Mayorga już nie będzie tak szalal w wymianie jak to miało miejsce z długorękim Forest'em oi na pewno będzie ciekawie...
Blood Spear jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania