stare 03-01-04, 16:58   #1 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Smile Przyszłościowi ciężcy

Szkoda, że zniknął wątek na ten temat, założyłem go, bo myślę, iż warto.

W wymienianych notowaniach prospektów w hw niejednokrotnie przewijało się nazwisko Nigeryjczyka S. Petera. Sądzę, iż to właśnie on obok Mesiego i Guinna - choć sporo od nich młodszy - powinien w niedługim czasie namieszać na górze.

Peter 23 stycznia stoczy pojedynek z R. Davisem (z którym również wiązano spore nadzieje). Będzie to dla Samuela jak dotąd najwyżej notowany przeciwnik, choć raczej żadna przeszkoda.

Sykes jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-01-04, 22:21   #2 (permalink)
GRB
challenger

Domyślnie

Z tego co ja widzia³em Petera to on musi siê jeszcze du¿o nauczyæ ¿eby mieæ szanse powa¿nie zamieszaæ , bo wg. mnie na chwile obecn± to np. taki wy¶miewany tu ostatnio Chris Byrd by go wypstryka³ jedn± rêk± bez wiêkszych problemów , no ale jego du¿y atut to ¿e jest bardzo m³ody i ma czas
GRB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-01-04, 22:36   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał GRB
Z tego co ja widziałem Petera to on musi się jeszcze dużo nauczyć żeby mieć szanse poważnie zamieszać , bo wg. mnie na chwile obecną to np. taki wyśmiewany tu ostatnio Chris Byrd by go wypstrykał jedną ręką bez większych problemów , no ale jego duży atut to że jest bardzo młody i ma czas
Zgadza sie, taki wysmiewany Bird wypyka znakomita wiekszosc zawodnikow ktorymi niektorzy sie podniecaja bo pieknie nokautuja sredniaczkow albo slabeuszy.
Walki zawodnikow jak Byrd sa doceniane tylko przez fachowcow, walki efektownych puncherow przez wszystkich.
Jaja sa najczesciej jak dojdzie do walki nieefektownego, szybkiego, sprytnego technika z takim morderca puncherem. W 90% nagle puncher cos nie moze trafic, sam cos przyjmuje i po czesto nieciekawej walce przegrywa.
Np. walka Tua - LL, walka niby nudna, bez emocji ale ile w niej pokazal LL, spokojne, sprytne punktowanie, chwila unikania walki, znowu punkt, znowu Tua nie moze wyprowadzic ciosu....itp
alex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-01-04, 13:43   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Peter nie jest już takim młodzieniaszkiem. W tym roku kończy 24 lata. Wielu bokserów w jego wieku miało lepszych pięściarzy na rozkładzie. Już czas aby walczył z lepszymi, choćby z Dawisem, ta walka na tym etapie jego kariery może udzielić odpowiedzi czy nadzieje z nim związane są uzasadnione.
mike7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-01-04, 14:01   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jesli sie nie myle to Sosna ma chyba 24 lata. Druga polowa 2003 roku miala byc "ambitna" dla Sosny, tak twierdzil jego promotoer i kilku forumowiczow. Juz jest rok 2004, moze niech Sosna sprobuje sil z Peterem. Promotor Petera na 1--% zgodzilby sie na taka walke. Gdyby Sosna wygral to bylby to NAPRAWDE OLBRZYMI SUKCES Smoczka. Stawiam 500zl ze Smoczek szybko z nikim konkretnym nie zaboksuje i przy pewnym farcie zakonczy rok z rekordem 38-1 i dalej bedzie kompletnie nikim.

stare 04-01-04, 14:03   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

a ja stawiam 500zl ze tak samo zakonczy rok Bonin,bądz tez przegra z jakims wyzej notowanym w EBU i bedzie gorzej niz nikim
Bajbus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-01-04, 16:35   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Chlopaki w Plocku to maja i kase i fantazje. Trzymam zaklad ze Bonin nie zakonczy roku 2004 z rekordem 38-1. :grin: :grin: :grin:

Trudno byc gorzej niz nikim :grin: :grin: :grin:

Dobrze ze jestes optymista ze przegra z kims notowanym wyzej :grin: :grin: :grin:

stare 07-01-04, 09:17   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Z tego co ja slyszalem, to Dragon i jego promotor mowili o roku 2004, chociarz nie chce sie ani upierac ani sprzeczac o ta kwestie. Ja cierpliwie bede czekal.
radek_ch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-04, 12:47   #9 (permalink)
Rookie

Domyślnie odp

Cytat:
Napisał radek_ch
Z tego co ja slyszalem, to Dragon i jego promotor mowili o roku 2004, chociarz nie chce sie ani upierac ani sprzeczac o ta kwestie. Ja cierpliwie bede czekal.
radek fajna duopa !
cwss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-04, 11:15   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Panowie czas pokaże.
Co do przyszłości wagi ciężkiej to ja przewiduję albo:

1. marazm
2. mega pojedynki i powrót wielkich emocji.

Na razie to ja bym proponował aby menedżerowie wyszli na ringi i się tłukli.
Coraz bardziej się przekonuję, że waga ciężka to nie zawodnicy ale wielkie stacje telewizyjne.

Długo przyjdzie czekać na nastepnego Tysona, który pogodziłby wszystkich i poustawiał po kątach.

Co do młodych ciężkich daj im aby zaistnieli. Może..............
Orwell jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

« Wiadomosci z HW | - »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania