stare 21-07-09, 00:06   #561 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: Przyszłościowi ciężcy

moim zdaniem prowadzenie Wawrzyka jest jak na razie w porządku. Chłopak pnie się powoli w rankingach a co najważniejsze - robi wyraźne postępy. Ona jak na zawdonika heavy jest naprawdę bardzo młody więc zupełnie nie ma sie co spieszyc bo metrykalnie swój prime osiągnie za jakieś 10 lat :wink: .Oczywiście poprzeczka powinna być stale podnoszona ale z rozwagą. Ja bym jeszcze nie ryzykował. Byleby nie popadać w drugą skrajność jak w przypadku Sosny który przez dekadę "nadrabiał zaległości" z powodu braku amatorskiej kariery i lał kelnerów

kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-09, 11:06   #562 (permalink)
prospect

Cytat:
Napisał kubuś
moim zdaniem prowadzenie Wawrzyka jest jak na razie w porządku. Chłopak pnie się powoli w rankingach a co najważniejsze - robi wyraźne postępy. Ona jak na zawdonika heavy jest naprawdę bardzo młody więc zupełnie nie ma sie co spieszyc bo metrykalnie swój prime osiągnie za jakieś 10 lat :wink: .Oczywiście poprzeczka powinna być stale podnoszona ale z rozwagą. Ja bym jeszcze nie ryzykował. Byleby nie popadać w drugą skrajność jak w przypadku Sosny który przez dekadę "nadrabiał zaległości" z powodu braku amatorskiej kariery i lał kelnerów
Nie zgodzę się z tobą kubuś że Wawrzyk swój prime osiągnie za lat 10.Bo nie wiadomo kiedy osiągnie.Może być tak że za rok,dwa będzie w prime i co wtedy?Dalej słowacy?Każdy bokser ma własny,indywidualny ten moment.Bowe kiedy bił Holyfielda miał 25 lat.Tyson był najgroźniejszy mając 20-22 lata.Ciężka to taka głupia kategoria o tyle, że w czołówce można sie znajdować mając lat dwadzieścia kilka i mając 40 i lepiej.Andrzej musi przypakować ale nie ze względu na estetyke tylko ze względu na swoją przyszłość.Nie jest zbyt silny jak na ciężką.powinien teraz już dostawać rywali którzy by go zmusili do naprawdę napocenia się w ringu.Jeżeli już będzie takich rozwalał bez problemu to już czas na większe wyzwanie typu pasy EBU ,EU i inne.Wiek nie jest tyle istotny tylko umiejętności.
ludi14 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-07-09, 05:22   #563 (permalink)
champion

nie nie Ludi, nie zrozumiałeś mnie. Przeczytaj jeszcze raz - METRYKALNIE !
Jasne że Wawrzyk w szczytowym okresie może być za lat 5, 10, 15 a w najgorszej opcji lepszy niżteraz juznie będzie - wszystko możliwe. Oczywiście potencjał ma z pewnościa większy niż to co obecnie sobą prezentuje ale niewiadomo do jakiego stopnia go wykorzysta. W każdym razie okolice 30 lat to z załozenia idealny wiek dla boksera zawodowego z cieższych wag ale faktycznie bywa bardzo różnie. Tak czy inaczej pod względem metryki Wawrzyk jak na boksera wagi cieżkiej to wciąż dzieciak, wciąż ma mnóstwo czasu i ja na miejscu jego menago z takim McDermottem bym jeszcze nie ryzykował nawet biorąc pod uwage że byłby on spokojnie w jego zasięgu.
Nikt nie twierdzi że Andrzej ma walczyc ze "słowakami" ale wszyscy wiemy że BKP ma do nich "słabość" więc zbytnim optymistą byłbym, gdybym zakładał że nie pojawią się jeszcze w karierze Wawrzyka. Nie sądze jednak aby to było normą, zreszta sam zobacz ze w ostatnim roku klasa przeciwników Wawrzyka bardzo wzrosła. Wprawdzie Bonin czy Duiven jr to żadne asy ale w niczym nie przypominają Mozalieva czy Slonki z którymi Andrzej juznie walczy. Właśnie tacy zawodnicy jak Tomasz Bonin pownni być teraz brani pod uwagę. Solidni, doświadczenie, twardzi ale dosyć bezpieczni, nie posiadający mocnego uderzenia. Tacy którzy zmuszą go do wysiłku ale większego zagrożenia stanowić nie będą. Wydaje mi sięże wszystko zmierza właśnie w tym kierunku i uważam, że kilka ładnych lat Andrzej naprawdę moze sobie pozwolić na walki z takimi rywalami jakim niedawno był dla niego Tomasz Bonin.

Co do jego sylwetki to mysłę że spędzanie zbyt wielu czasu na siłowni i nabranie masy mięśniowej mogłoby negatywnie odbić się na jego szybkosci i koordynacji a właśnie na tym opiera swój boks. Oczywiscie zapewne zwiekszyło by również sie ciosu która jest dosycprzeciętna, wszystko zalezy od proporcji. Ja też mam wrzenie że trochę przypakować by mu nie zaszkodziło ale mądrzejsi ode mnie spece się nim zajmują. Jestem przekonany że z czasem i pod tym względem będzie lepiej.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-10-09, 18:19   #564 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

24-letni Ukrainiec Vyacheslav Glazkov, brązowy medalista ostatnich IO, będzie walczyć 24 października z doświadczonym Alexejem Varakinem. W swoim debiucie zawodowym pokonał jednogłośnie na punkty tureckiego Niemca Ozcana Cetinkaya. Warto chyba przyglądać się temu młodemu pięściarzowi.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-10-09, 00:40   #565 (permalink)
contender

Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

jak myślicie, będą z niego ludzie? Adam Kownacki wygrał w tym roku Golden Gloves, w dwóch poprzednich edycjach był finalistą.
Na youtube jest jego walka z tego turnieju i nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia a ściślej jego ruchy. Ma 190 cm wzrostu i 109 kg w wieku 20 lat a to jest całkiem sporo. Z kolei na tym treningu z Gmitrukiem już sporo lepiej to wyglądało i mi się podobał. Zresztą same treningi też fajnie wyglądały.
Eradicator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-10-09, 02:12   #566 (permalink)
champion

Domyślnie

Kownacki....... zobaczymy moze cos z niego bedzie juz czas na nastepce Goloty
Iniemamocny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-09, 18:58   #567 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

A co sądzicie o tym gościu -

Wie może ktoś co nieco na jego temat? Jak już był omawiany to wybaczcie, ale zainteresował mnie przede wszystkim warunkami fizycznymi no brązowym medalem na ostatnich IO.
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-09, 19:07   #568 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bonsante Zobacz post
A co sądzicie o tym gościu -

Wie może ktoś co nieco na jego temat? Jak już był omawiany to wybaczcie, ale zainteresował mnie przede wszystkim warunkami fizycznymi no brązowym medalem na ostatnich IO.

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-09, 19:15   #569 (permalink)
champion

Nominowany 74 razy w 14 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 5
Domyślnie

Sporo sie juz o Deontayu mowilo. Dla mnie to jest zagadka. Narazie nie pokazal nic takiego zeby uwazac go za przyszlego mistrza czy nawet bokser czolowki HW. Nie chce go przekreslac bo chlopak ma warunki fizyczne i naturalne predyspozycje do uprawiania sportu, ale jeszcze duzo pracy przed nim, a za jakis czas moze sie zwyczajnie okazac ze Wilder to wielkie nic.
Czas, a przede wszystkiim lepsi rywale pokaza ile wart jest ten Wilder.
Tomasz Siwko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-09, 20:20   #570 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Brązowy medalista olimpijski zawsze ma szanse, kontrakt ma podpisany z goldenbojem
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania