stare 28-03-09, 15:13   #541 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: Przyszłościowi ciężcy

Zobaczymy jak sie rozwinie, ale z tymi Klitschkami to poczekajcie troche :wink: Dobrze, że jest kilku (Solis, Haye, Wilder) utalentowanych , czarnych pięściarzy.

Takich kryzysów HW było już kilka, ale teraz sytuacja jest o tyle poważna, że Niemieccy promotorzy maczają w tym palce...

Myrmidon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-03-09, 07:57   #542 (permalink)
prospect

David Price zadebiutował wczoraj na gali w Liverpoolu pokonując przez TKO w 3 rundzie Davida Ingleby.
Remfild jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-03-09, 08:34   #543 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2

Mam nadzieje ze nie sieknal sie sam w morde przy okazji?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-03-09, 16:01   #544 (permalink)
journeyman

Oto kolejny rywal obiecującego kubańczyka Mike'a Perez Javier Mora -
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

. Swego czasu uważany jako prospekt. Walczył m.in. z Sultanem Ibragimowem, Fresem Oquendo czy Kirkiem Johnsonem - NC. Na pewno najtrudniejszy rywal z jakim walczył Perez. To już niedługo - 25.04.2009!.

-- Cz kwi 09, 2009 10:41:47 --

Sorry że zaśmiecam ten wątek ale mam pytanie: Czy ktoś nie widział ostatniej walki Deontaya Wildera. Walczył bodajże z Richardem Greenem - 150 kg wagi (oczywiście według boxrec.com)! Próbuję śledzić kariere Wildera aczkolwiek tej walki nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś by mógł napisać link do tej walki to z góry dziękuje.
Wilder następną walkę stoczy już za trzy tygodnie.
waden14 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-09, 17:00   #545 (permalink)
champion

Mógłby ktos udzielić mi jakiś informacji na temat niejakiego Devina Vargasa (17-0, 7KO), który dziś w nocy zastąpi Monte Baretta w walce z Kevinem Johnsonem? Facet ma 27 lat, 191cm wzrostu, był na olimpiadzie w Atenach, ma niesplamiony porażka rekord, jest biały... To zdaje się najważniejszy test w jego karierze. Widział go ktoś z Was wcześniej? Ma szanse z Kingpinem?
Thorgal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-09, 08:23   #546 (permalink)
Super Moderator

Obejrzałem sobie wczoraj na spokojnie walkę Vargasa z Kevinem Johnsonem i się bardzo roczarowałem postawą Kingpina. Oglądałem wcześniej jego pojedynek z Seldonem i skróty kilku walk i albo olał Vargasa, albo jakiś ciut lepszy rywal któremu chciało się walczyć obnażył bezlitośnie braki Johnsona. Kingpin jest strasznie wolny, na pysk zbierał od Vargasa kupę ciosów, bardzo dużo sygnalizowanych sierpów, w obronie potrafił tylko zbijać ciosy, był tak wolny że nie nadążał z uchylaniem się przed sierpami. Owszem technicznie Kingpin jest niezły, na tle Vargasa wyglądało nawet że ciosy Johnsona mają swoją wymowę, ale wydaje mi się że gdyby nie kontuzja ucha Vargasa to pojedynek potrwałby sporo dłużej i Kingpin znowu by miał problem żeby skończyć rywala przed czasem. Na ringu Kigpin jest strasznie wyluzowany, brakuje mu agresji, spokojnie spaceruje po ringu, nie potrafi przyśpieszyć, rzucić się na osłabionego rywala. Wydaje mi się, że gdyby naprzeciw Kingpina w takiej formie jak z Vargasem stanął Arreola w formie z któregokolwiek z ostatnich pojedynków to Johnson miałby spora szansę przegrac walkę przez KO w 1-2 rundzie. Vargas póki nie walnął mu bębenek przez pierwsze rundy trafiał Kingpina jak chciał i zdecydowanie wygrał rundę pierwszą i drugą i prowadził w trzeciej gdzie bez sensu się podjarał i został skarcony i wtedy chyba zaczęły się jego problemy z uchem. Pomimo to Vargas ładnie kilka razy trafiłsierpowymi Johnsona i gdyby miał tylko więcej powera w łapie (chyba że Kingpin ma taki twardy łeb) to smiało mógłby posłać Kevina Johnsona na deski. Zobaczymy jak Kingpin poradzi sobie w kolejnej walce, ale wydaje mi się że walcząc już z kimś ze ścisłej czołówki i będą w takiej formie jak z Vargasem Kingpin zaliczy sromotną porażkę.
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-09, 08:26   #547 (permalink)
prospect

Kingpin to nie jest materiał na mistrza [-X
Maciej23 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-05-09, 17:29   #548 (permalink)
ufo
challenger

Nie jeżeli tak będzie traktował rywali.
Ale wciąż mam nadzieje że przestanie lekceważyć i przestanie się wygłupiąc w ringu gdy dostanie lepszego rywala. Potencjał ma ale pracy też potrzeba
ufo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-09, 21:47   #549 (permalink)
champion

Magomed Abdusalamov - wiem że z tego profilu dużo się nie dowiemy ( przeciwnicy zupełnie anonimowi ) ale ja kojarzę tego Magomeda z turniejów amatorskich w Rosji. Zdaje sie że był dwukrotnym mistrzem kraju w superciężkiej a wiadomo że byle kto tam złota nie zdobywa. Ogólne strasznie silny typ, przypominajacy ludzki czołg ,troszke za bardzo otłuszczony. Jestem ciekawy czy ktoś widział go na zawodowym ringu chociaż w przypadku gdy każda jego walka końćzy się w 1r to zbyt wiele wywnioskować się i tak nie da. Myśłę że tacy zawodnicy jak Wilder czy Magomed powinni dostawać troszkę trudniejszych rywali bo zamiast sie rozwijać zaczna sie cofać. Osobiście podoba mi się sposób prowadzenia Tysony Furego któy mimo małego stażu zawodowego jest już liczącym sie heavy na wyspach brytyjskich
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-09, 22:04   #550 (permalink)
champion

Nominowany 74 razy w 14 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 5

rzeczywiscie duzo wywnioskowac sie nie da, ale obejrzec mozna:

Tomasz Siwko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania