boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Boks zawodowy na świecie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-02-12, 01:37   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Vitalij pewnie wygra ale napoci się z Dereckiem więcej niż z jakimkolwiek rywalem od czasów Sandersa. Dla mnie duży hicior ostatnich lat jeżeli chodzi o wagę cięzką

kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 11:30   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Vitalij pewnie wygra ale napoci się z Dereckiem więcej niż z jakimkolwiek rywalem od czasów Sandersa. Dla mnie duży hicior ostatnich lat jeżeli chodzi o wagę cięzką
Kubuś ja ciebie prosze , tak sie napoci jak i z Adamkiem, to ze zdrewniały, nawpierdalany smalcem i plackami zimniaczanymi - Hellenius dał czarne tło pod kolor szary i Chrisora świecił, to nie znaczy ze bedzie świecił na białym , to kilkanascie odcieni w dół jakby nie patrzec :D Witek to bokserski inteligent , wyjdzie przygotowany tak jak z Adamkiem, Chrisora nie wygra ani jednej rundy i na tym stanie . I znowu wszystcy oswiadcza ze sie zawiedli na oponencie XD walka jak kazda od dekady z V.
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 11:49   #13 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Chisora świetnie zaprezentował się na tle słabiutkiego Heleniusa, którego nie wiadomo czemu ktoś określił mianem przyszłego MŚ. Vitek, Anglikowi na pewno na tyle nie pozwoli, bo nie stoi za podwójna garda i i nie zbiera ciosów tak jak robił to Fin. Vitek ma dobry balans i nieźle bije z kontry, takze Chisora po zebraniu paru takich bomb może stracić nieco zapału. Niemniej jednak ta walka mnie nurtuje i czekam na nią. Chisora ma to coś, ale to chyba będzie za mało na Vitka.
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 22:58   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
Kubuś ja ciebie prosze , tak sie napoci jak i z Adamkiem, to ze zdrewniały, nawpierdalany smalcem i plackami zimniaczanymi - Hellenius dał czarne tło pod kolor szary i Chrisora świecił, to nie znaczy ze bedzie świecił na białym , to kilkanascie odcieni w dół jakby nie patrzec :D Witek to bokserski inteligent , wyjdzie przygotowany tak jak z Adamkiem, Chrisora nie wygra ani jednej rundy i na tym stanie . I znowu wszystcy oswiadcza ze sie zawiedli na oponencie XD walka jak kazda od dekady z V.
całkiem możliwe, ale ja ta zawsze przed walkami Vitka
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 23:03   #15 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Barm Zobacz post
Chodziło mi o częste kotuzje Vita. To jeden z jego największych problemów.
W jakich walkach oprócz przegranych on miał jeszcze kontuzje? Nigdy w to nie wnikałem.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 23:18   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ponad trzy lata przerwy w karierze - kontuzje. W amatorce - kontuzje (dosyć częste z tego co kojarze i w dodatku z paru ciekawych imprez go wykluczyły). Wpadka dopingowa w amatorce (przed czymś dużym zdaje się) po leczeniu kontuzji.
Barm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 23:48   #17 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Barm Zobacz post
Ponad trzy lata przerwy w karierze - kontuzje. W amatorce - kontuzje (dosyć częste z tego co kojarze i w dodatku z paru ciekawych imprez go wykluczyły). Wpadka dopingowa w amatorce (przed czymś dużym zdaje się) po leczeniu kontuzji.
A no o tych to wiem. Ale podczas walki to od 9 lat chyba nic mu się nie przytrafiło?
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-12, 23:51   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Jezeli Vito złapałby kontuzje - byla by sensacja, jasne jak słońce.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-02-12, 00:20   #19 (permalink)
prospect

Domyślnie

Po powrocie z emerytury walki Vitka wyglądaja w sumie bardzo podobnie
1) Vitek wychodzi do pierwszej rundy. Wypróbowywuje opracowane wcześniej założenia taktyczne i z precyzją chirurga odcina oponentowi jego atuty, pozostawiając Go praktycznie bezradnym. Czasem też wsadzi jakies mocniejsze ciosy, żeby "ustawić przeciwnika".
Gdy Vito zrobi juz wszystko i "czuje" przeciwnika, rozluźnia się i opuszcza ręce.
2) Rundy pozostałe - Vit nie spiesząc sie beznamiętnie rozstrzeliwuje przeciwnika swoją masą ciosów, niczym z kałacha.
Od czasu do czasu wdaje się w bardziej skomplikowane wymiany żeby sobie poboksować.
3)końcówka walki - albo przeciwnik nie wytrzymuje ostrzału (najczęściej), albo jakoś udaje mu się do końca dotrwać (rzadko) przegrywając solidnie na punkty.

Myslę że tym razem będzie podobnie.

W takiej formie jak z Admkiem Vitek niemal na pewno nie będzie, do Adamka się przygotował na tip-top ponieważ to był nowy typ przeciwnika (mały szybki biegacz) i Vit wolał nie ryzykować paska.
Do krzepkiego Chisory Vit tez na pewno będzie chciał ważyć więcej niz 107 kg z Adamkiem .Stawiam jakieś 110-112 kg .
tygrum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-02-12, 01:33   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał AdIPOL Zobacz post
Chisora świetnie zaprezentował się na tle słabiutkiego Heleniusa, którego nie wiadomo czemu ktoś określił mianem przyszłego MŚ. Vitek, Anglikowi na pewno na tyle nie pozwoli, bo nie stoi za podwójna garda i i nie zbiera ciosów tak jak robił to Fin. Vitek ma dobry balans i nieźle bije z kontry, takze Chisora po zebraniu paru takich bomb może stracić nieco zapału. Niemniej jednak ta walka mnie nurtuje i czekam na nią. Chisora ma to coś, ale to chyba będzie za mało na Vitka.
Popieram, nie róbmy też z Chrisory mistrza europy bo "pokonał" heleniusa stawianego wcześniej przez niektórych w top 5 Hw. Fin okazał się, bądź co bądź z dobrym przyjebaniem, jednak kolejnym napompowanym balonikiem.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania