boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Boks zawodowy na świecie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-02-12, 20:43   #1 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Witalij Kliczko - Dereck Chisora, 18 luty Monachium

Nie ma jeszcze tematu, to założę :D

Jestem ciekawy tego starcia. Chisora udowodnił w walce z Heleniusem, że potrafi boksować. To nie jest jakiś cham który idzie i napieprza, a może się uda. On wywiera presję, ale ma dobre podstawy techniczne, które dobrą ofensywą zapewniają mu jednocześnie dobrą obronę. Z Futym dał ciała, bo się spasł jak świnia i olał przygotowania, zero aktywności w ringu. Z Heleniusem był bardzo dobrze przygotowany i bez zbędnych kilogramów. Teraz na pewno się nie zapuszczał przed obozem na Kliczkę. Będzie najprawdopodobniej w jeszcze lepszej formie. Liczę na niespodziankę, ale na pewno nie postawiłbym kasy na Angola

Ciekawe jest jeszcze co zaprezentuje w ringu Kliczko. Nie wiem czy Witali przygotuje się tak na prawdę dobrze do tego pojedynku. Tuż po zakontraktowaniu walki z Chisorą, coś tam zaczął mówić, że Chisora zasłużył na remis czy coś. Czyli tak jakby tej walki nie oglądał :D Może być tak, że Chisora opłaca się marketingowo, a sam Wit nie traktuje Angola jak np. Corrie Sandersa.

Jeden ze sparingpartnerów Kliczki coś tam mruczał, że Witek prezentował się lepiej na tym etapie przygotowań przed Adamkiem. To może być na plus dla Chisory, który powinien pokazać więcej w tym pojedynku, ma lepsze atuty na to. No i jeszcze ci sparingpartnerzy Kliczki. Z kim on sparuje? Adam Kownacki i ogólnie jakaś ekipa nie wiadomo skąd. Jak oni mają go przygotować na Chisorę, twardego murzyna o sporym talencie do boksu i ostrej bitwy.

Mam nadzieję, że dużo czynników złoży się na zaciętą wojnę :D

robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-12, 21:02   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jedna z nielicznych walk w HW, która mnie interesuje. Oczywiście ze względu na forme i styl Chisory. To co pokazał z Heleniusem, to jeden z najlepszych występów ciężkiego w ostatnim czasie. Co prawda brakowało tam paru rzeczy, które z Vitem będą niezbędne ale jeśli Chisora zaprezentuje się podobnie jak z Robertem i napsuje Kliczce trochę krwii to wskakuje do top 5 HW dzisiaj.

Bo to co zaprezentował z finem było bajeczne. Styl, który świetnie się ogląda, presja, przygotowanie, odwaga i brak płaczu po ewidentnym przekręcie. Khan się powinien uczyć (chociaż ten doznał akurat sprawiedliwości).

Chisora jest dzisiaj moim faworytem w walkach np z Adamkiem, Powietkinem, Chambersem i całą masą innych. Powietkin oczywiście stawił by najwięcej problemu ale ostatnio robi się zbyt anemiczny, sporo przyjmuje, Atlas coś z nim kombinuje, myślę, że "Del Boy" poprostu by go zjechał.

Mam nadzieję, że walka z Vitem nie zatrzyma kariery Chisory, a niestety szanse na to są spore. On ma jeszcze dużo dobrych walk do stoczenia.

Z Heleniusem brakowało takich dynamicznych doskoków z ominięciem Jabu rywala. Cos takiego jak Frazier ze swoim lewym hakiem. Momentalne skrócenie dystansu. Nie wiem tylko czy da się ten lewy bity z dołu od Vita jakoś ominąć. Czy taki balans jaki prezentował Chisora wystarczy. Bo na Derecka idącego do tyłu, próbującego obejść Vita to nie ma co liczyć. Nie nauczy się tego tak nagle.

W ogóle wielki szacunek dla Chisory, że przyjął taką walkę tak szybko po ostatnim starciu. Albo jest tak bojowy, albo jest tak głupi. Mam nadzieję, że to pierwsze jest prawdziwe.

Podoba mi się trash talk Chisory. W przeciwieństwie do Haye'a Del Boy nie obraża nikogo poza rywalem, docenia jego klase, mówi o nim z szacunkiem. Zna granice dobrego smaku, granice promocji walki i granice nie zrobienia z siebie idioty przed walką.
Barm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-12, 21:17   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

To jest ten moment, gdzie zaczynam stawiać kasę na rywali Vitka.. a Chisora .. nie powiem, biorąc pod uwagę kurs, rywal godny "przewidywanej straty"..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-12, 21:34   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Barm Zobacz post

W ogóle wielki szacunek dla Chisory, że przyjął taką walkę tak szybko po ostatnim starciu. .
Jaki szacunek Przyjacielu.. ?? Facet przegrał prawie pod rząd dwie walki.. z nieba dostaje szansę; z nieba dostaje wielką kasę... Kurde.. nikt normalny w jego sytuacji nie wybrałby innej drogi..

stare 14-02-12, 21:41   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Nie ma mowy żeby przegrał walkę z Heleniusem. Chisora jest teraz mistrzem Europy a to sie teraz w HW ceni. Nieco ponad dwa miesiące na taką walkę to bardzo mało. A Dereck ma sporo do stracienia bo więcej już może takiej szansy nie dostać. Mógłby stoczyc w Angli jakiś pojedynek, który z pewnością by obejrzało wiele osób, patrząc na Chisore jako czołowego zawodnika HW. Potem Vit bo do niego i tak nie ma więcej chętnych.

stare 14-02-12, 21:48   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Każdy pracujący ma coś do stracenia, podpisując umowę z najlepszym , najbardziej wymagającym i najlepiej płacącym pracodawcą..

stare 14-02-12, 22:28   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Panowie , w tej walce zapomnijmy o niespodziance. Vitek Cyborg zje na sniadanie Banana Joe . Innej opcji nie ma . To , ze Chisora" pokonal" finskiego lysego drewnianego blondyna, to z Cyborgiem to nie ma prawa przejsc. Dareczkowi po tej walce zostana Skeltony i inne gady do pobicia na wyspach . Jedyna szansa Chisory jest kontuzja Robota , ale to raczej bardzo malo prawdopodobne , poniewaz Vitek TC 2000 zostal bardzo dobrze zakonserwowany przez opary Czarnobyla . Vitek przez ko (tko).
justin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-12, 22:43   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Akurat kontuzja robota nikogo nie zdzwi.

stare 14-02-12, 23:21   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Barm Zobacz post
Akurat kontuzja robota nikogo nie zdzwi.
Myślę, że puścili by to na pierwszym miejscu we wszystkich wydaniach newsów następnego dnia .
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-12, 23:53   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Chodziło mi o częste kotuzje Vita. To jeden z jego największych problemów.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania