stare 06-11-20, 18:42   #1 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie 21 listopada 2020 r. - Gniew

1. Paweł Augustynik (11-0, 5 KO) kontra Dariusz Sęk (28-6-3, 10 KO) - 6/8 rund, waga półciężka;
2. Michał Soczyński (debiut) kontra Michał Czykiel (2-1, 2 KO) - 4 rundy, waga junior ciężka;
3. Ryszard Lewicki (debiut) kontra Piotr Brzóska (2-3-1, 1 KO) - 4 rundy, waga średnia;
4. Kamil Mroczkowski (debiut) kontra Mateusz Rybarski (1-11) - 4 rundy, waga ciężka;
5. Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO) kontra Bartłomiej Grafka (22-38-4, 10 KO) - 6/8 rund, waga średnia;
6. Karol Długosz (debiut) kontra Krzysztof Stawiarski (2-3, 2 KO) - 4 rundy, waga półciężka;
7. Piotr Mirga (5-1) kontra Robert Niedźwiecki (0-2-1) - 4 rundy, waga piórkowa.

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-20, 12:31   #2 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Transmisja na żywo od godz. 20.00 na kanale Polsat Sport..
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-20, 16:05   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

August z Sękiem o pasek WBC International Silver, także to może być 10 rund nawet (choć pewnie i tak będzie jakieś TKO wcześniej).
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-20, 20:31   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

jak ktoś gra u buków i ma zamiar coś postawić na ta gale, to może skorzystać z freebeta 10 zeta w Totolotku. sumka mała, ale dla zabawy nie jest zła. wpisuje się kod BITWAOGNIEW w polu wpłata i jest darmowa 10 na grę. sprawdziłem i działa.
bossks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-11-20, 13:23   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Dzień dobry! Natłukłem troszkę znaków w oparciu o nadchodzącą galę w Gniewie i tak troszkę nie wiem gdzie się tym podzielić. Dlatego postanowiłem go tu wkleić. Zatem:

TAJEMNICE SPORTU: Bitwa o Gniew, Boxrec, mechanika kwantowa.

Drogi Czytelniku!

Na horyzoncie zaczynają się pojawiać wielkie wydarzenia, które powinny zainteresować każdego konesera boksu. Co ma się wydarzyć w najbliższym czasie?

Charakterny walczak Krzysztof Głowacki skrzyżuje rękawice z ekscytującym pięściarzem, potomkiem Aragoga – Wawrzyńcem Okolie. Co do tego starcia nie ma wątpliwości. Wawrzyniec wywrze ważkie wrażenie na naszym rodaku, zaduszając go swoimi łapskami. Jednakże ta walka jest słusznie przyćmiona przez wielką "Bitwę o Gniew", po której kurz będzie opadał wiele tygodni. Być może będzie to spektakl na miarę "Bitwy Warszawskiej 1920" i na długo pozostanie w naszej pamięci. Najciekawszą potyczką gali będzie walka Franka Warrena z Boxreciem.

Ażeby wprowadzić Cię Czytelniku w klimat tej batalii należy odnieść się troszkę do sporu o Boxrec. Jeżeli nie słyszałeś kompletnie nic o poważnej aferze PUB-PWBZ-PROMOTORZY-BOXREC-OLABOGA to polecam poważniejsze teksty, na przykład
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

. Z mojej perspektywy świat wygląda trochę inaczej i pozwolę sobie tę perspektywę pokrótce przedstawić.

Mamy do czynienia z istnym wdarciem się swądu mechaniki kwantowej do polskiego świata boksu przez szczelinę stworzoną w wyniku powstania PUB. Poznajemy zjawisko pojedynku Kraśnickiego – walki sankcjonowanej przez PWBZ, która jednocześnie się odbyła i nie odbyła. Weźmy na przykład ostatnią batalię Kamila Łaszczyka. Dokonujemy pomiaru wchodząc na stronę TVP Sport – w tym miejscu parametr obycia się walki ma wartość pozytywną. Z kolei odwiedzając profil Kamila Łaszczyka na Boxrecu parametr odbycia walki ma wartość negatywną. Wciąż zastanawiam się czy możemy mieć tu do czynienia z jakąś formą upiornego oddziaływania na odległość – czy w przypadku pomiaru wykonanego na Boxrecu pojedynek znika ze strony TVP Sport i vice versa? Być może przy okazji każdego pomiaru tworzy się nowy alternatywny wszechświat, w którym walka się odbyła lub nie odbyła?

Powróćmy jednak w bardziej zrozumiałe rejony, a ja spróbuję przybliżyć dynamikę tego sporu. Podkreślę, że będzie to tylko przybliżenie powstałe w wyniku zarejestrowania strzępków informacji. Bo prawdę zna tylko sam Bóg, a jam jest marny pył. Parafrazując poetę, z obu stron możemy się dowiedzieć albo dlaczego PUB kurwą jest, albo dlaczego PWBZ kurwą nie jest, bo tak się akurat składa, że nie istnieje i nigdy nie istniał. Jedna strona mówi, że Pan Jankowiak specjalnie nie wpisuje na Boxrec wybranych gal, żeby zmusić promotorów do przejścia w objęcia nowego stowarzyszenia. Ponoć widząc w skrzynce wiadomość z kartą walk kolejnej gali sankcjonowanej przez PWBZ śmieje się do siebie trzymając w ręku szklankę whisky i klika przycisk "Usuń". Następnie spogląda na ścianę w swoim pokoju, na której widnieje zawieszona w ramce karta punktowa sędziego Kozłowskiego i z satysfakcją bierze haust płynu. Druga strona mówi, że powstanie PUB i przypisanie Pana Jankowiaka do tego stowarzyszenia automatycznie zniosło możliwość wpisywania walk sankcjonowanych przez inny organ, a tak w ogóle to PWBZ nie istnieje i nigdy nie istniał! Więc jak ten Boxrec może uznawać gale nieistniejącego bytu?! Cóż, ciekawe, że takie pytania można zadawać dopiero po powstaniu PUB.

Nie wiem kto ma rację w tym sporze, przypominającym mi wojnę toczoną plastikowymi wiaderkami w piaskownicy. Być może, wracając do mojej teorii o swędzie mechaniki kwantowej, w tej chwili jednocześnie obie strony mają i nie mają racji.

Po tym unaocznieniu i uplastycznieniu sytuacji możemy wrócić do "Bitwy o Gniew". Organizuje ją grupa Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego i Francisa Warrena. Galę ma sankcjonować PWBZ, a temat wpisana pojedynków na Boxrec ma ponoć załatwić sam Frank Warren. Nie mam wątpliwości – tylko tak poważna persona może naruszyć "prawa fizyki" rządzące naszym bokserskim podwórkiem. Jaką taktykę zastosuje w tej walce? Możemy tylko żałować, że akurat ten pojedynek nie będzie transmitowany.
kostrz-uleski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-11-20, 13:47   #6 (permalink)
champion

Nominowany 165 razy w 46 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 19
Domyślnie

Niezłe. A piszesz coś gdzieś jeszcze, oprócz tego bloga? Twitter, FB?
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-11-20, 13:49   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Dobry tekst. Witam.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-11-20, 15:48   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Mam nadzieję że Rafcia nie przekręca.
Michael Scofield jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-11-20, 20:19   #9 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Niezłe. A piszesz coś gdzieś jeszcze, oprócz tego bloga? Twitter, FB?
Dzięki. Na twitterze jestem, ale bardziej jako obserwator ->
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

.
kostrz-uleski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-11-20, 14:02   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Lewicki nie wypadł spektakularnie, ale, jak na debiut, w porządku. Wszystko, co pokazał, jeszcze przesiąknięte było boksem amatorskim, może oprócz sylwetki. Mniej skakania w miejscu i kicania przód - tył, a więcej chodzenia na boki i zmiany kątów ataku. Powinien bardziej przysiąść na ringu i dokręcać ciosy tułowiem. Pacankami nie był w stanie zrobić krzywdy o wiele gorszemu rywalowi. Generalnie potrzeba mu trenera, który przystosuje go do profi boksu. Cały czas jednak jestem optymistą - podoba mi się jego odwaga i naturalna agresja. Oby nauka była owocna
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania