boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Boks w Polsce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-10-19, 15:08   #1 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie 23 listopada 2019r. - Dąbrowa Górnicza

Pierwsza chyba gala bokserska w tym mieście, podczas której wystąpią m.in. Robert Parzęczewski, Łukasz Wierzbicki (mało prawdopodobne po czasówce sprzed kilku dni, ale takie były pierwotnie plany), Damian Jonak (powrót po majowej porażce w Katowicach), Patryk Szymański oraz Kamil Łaszczyk.
Oby rywale dopisali, choć z tym może być różnie. Niespodziewana porażka Wierzbickiego popsuła na pewno w jakimś stopniu założenia.
Karta jest jeszcze niepełna, zatem można liczyć, że wystąpią również inni bokserzy. Choćby Oskar Kapczyński, Łukasz Maciec, Rafał Pląder (zmazać obraz ostatniej walki), czy Michał Leśniak (podobnie jak poprzednik, zrehabilitować się za nieudaną potyczkę w Jeleniej Górze).
Szczególnie liczę na dwóch pierwszych, doświadczonego Maćca i młodego Kapczyńskiego.

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-10-19, 22:14   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sykes Zobacz post
Pierwsza chyba gala bokserska w tym mieście, podczas której wystąpią m.in. Robert Parzęczewski, Łukasz Wierzbicki (mało prawdopodobne po czasówce sprzed kilku dni, ale takie były pierwotnie plany), Damian Jonak (powrót po majowej porażce w Katowicach), Patryk Szymański oraz Kamil Łaszczyk.
Oby rywale dopisali, choć z tym może być różnie. Niespodziewana porażka Wierzbickiego popsuła na pewno w jakimś stopniu założenia.
Karta jest jeszcze niepełna, zatem można liczyć, że wystąpią również inni bokserzy. Choćby Oskar Kapczyński, Łukasz Maciec, Rafał Pląder (zmazać obraz ostatniej walki), czy Michał Leśniak (podobnie jak poprzednik, zrehabilitować się za nieudaną potyczkę w Jeleniej Górze).
Szczególnie liczę na dwóch pierwszych, doświadczonego Maćca i młodego Kapczyńskiego.
jak to pierwsza? w DG walczył i Kostecki, i Włodarczyk, i Zegan, i wielu innych. Fakt że gale są tu b rzadko.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 08:28   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie spodziewałem się gali tutaj, są takie miasta w których dawno już nie było gali boksu. W Bydgoszczy była ostatnia w czerwcu 2013r, także może się doczekam.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 11:09   #4 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
jak to pierwsza? w DG walczył i Kostecki, i Włodarczyk, i Zegan, i wielu innych. Fakt że gale są tu b rzadko.
A gdzie napisałem, że pierwsza? Pierwsza chyba i tyle w temacie. Zresztą jak sprawdziłem było to ponad 15 lat temu, kiedy to miały miejsce dosłownie tylko dwie gale jedna po drugiej w krótkim odstępie czasu i mogłem wobec tego mieć prawo do wątpliwości.

Rywalem Parzęczewskiego będzie solidny Kanadyjczyk Ryan Ford (16-5, 11 KO).

stare 09-10-19, 11:49   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
A gdzie napisałem, że pierwsza? Pierwsza chyba i tyle w temacie. Zresztą jak sprawdziłem było to ponad 15 lat temu, kiedy to miały miejsce dosłownie tylko dwie gale jedna po drugiej w krótkim odstępie czasu i mogłem wobec tego mieć prawo do wątpliwości.

Rywalem Parzęczewskiego będzie solidny Kanadyjczyk Ryan Ford (16-5, 11 KO).
ok masz racje, źle zrozumiałem
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-19, 18:41   #6 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Dochodzi interesująca walka pomiędzy młodym Sebastianem Ślusarczykiem (który niedawno dał się poznać z dobrej strony), a doświadczonym Darkiem Sękiem.
To poważny test dla 22-latka, cieszy odwaga w kwestii budowania kariery, mam tylko nadzieję, że zostało to dobrze przemyślane ze strony jego sztabu szkoleniowego.

stare 11-10-19, 19:52   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Dochodzi interesująca walka pomiędzy młodym Sebastianem Ślusarczykiem (który niedawno dał się poznać z dobrej strony), a doświadczonym Darkiem Sękiem.
To poważny test dla 22-latka, cieszy odwaga w kwestii budowania kariery, mam tylko nadzieję, że zostało to dobrze przemyślane ze strony jego sztabu szkoleniowego.
Faktycznie poważny przeskok, jeśli chodzi o klasę rywali Ślusarczyka. Obił 4 ogorów, potem bumobij Gromadzki i wychodzi do Sęka - solidnego boksera, który może jeszcze powalczyć o swoją karierę. Dobre zestawienie Borka.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-19, 22:01   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:

I to jest walka! Tak ostatnio myślałem co u Dariusza Sęka czy będzie wracał czy nie, coś tam mówił w wywiadach że ma ochotę na powrót, zobaczymy ile zostało mu w baku. Dla mnie faworytem Sęk ale minimalnym, chciałbym żeby wygrał.

stare 18-10-19, 12:56   #9 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Na dystansie 6 rund powalczą Kamil Młodziński z Jakubem Dobrzyńskim. Dla tego pierwszego będzie to próba odbudowy po trzech porażkach z rzędu, ale może to być trudne, bo Dobrzyński jest z kolei na fali wznoszącej.

stare 18-10-19, 16:06   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Na dystansie 6 rund powalczą Kamil Młodziński z Jakubem Dobrzyńskim. Dla tego pierwszego będzie to próba odbudowy po trzech porażkach z rzędu, ale może to być trudne, bo Dobrzyński jest z kolei na fali wznoszącej.
Stawiam na Młodzińskiego, dobra walka jak na otwarcie gali.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania