boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Boks amatorski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-12-15, 13:52   #141 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fajter Zobacz post
Cieszy mnie ta wiadomość, bo akurat podejście p. Korczyńskiego mi się zawsze podobało.
Coś bliżej na ten temat? Powiem szczerze nie za wiele słyszałem o w/w Panu, także z chęcią się czegoś dowiem.

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-17, 10:56   #142 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Wczoraj przypadkowo trafiłem na końcówkę meczu Polska-Niemcy " w ramach projektu "Światowa konfrontacja boksu olimpijskiego". Wygraliśmy 12 do 8, a osobiście obejrzałem dwie ostatnie potyczki.
W ciężkiej Jan Sosnowski pokonał Marco Deckmann 2:1, natomiast w super ciężkiej Aleksander Stawirej przegrał z Peterem Kadiru 1:2.
I właśnie na tego ostatniego z Polaków chciałem zwrócić uwagę. Stawirej pokazał się z bardzo dobrej strony ulegając młodzieżowemu mistrzowi świata i młodzieżowych igrzysk niejednogłośnie na punkty (dzięki nokdaunowi w 3 rundzie). Polak dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, 198 cm wzrostu, długie ręce, jest szybki, fajnie chodzi na nogach (i dość specyficznie, pewnie to zasługa kicku, który wcześniej trenował). Bije dość mocno, nie jest spasiony (coś około 102kg), jest stosunkowo młody, w ostatnich MP pokonał Hryniuka, Bodziocha, a w finale dał walkę mistrzostw przegrywając niejednogłośnie z Wierzbickim, którego miał na dachach - także myślę, że warto mu się przyglądać.
To tak ad hoc na "żywo" ku pokrzepieniu tematu

stare 22-04-17, 11:55   #143 (permalink)
contender

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sykes Zobacz post
I właśnie na tego ostatniego z Polaków chciałem zwrócić uwagę. Stawirej pokazał się z bardzo dobrej strony ulegając młodzieżowemu mistrzowi świata i młodzieżowych igrzysk niejednogłośnie na punkty (dzięki nokdaunowi w 3 rundzie). Polak dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, 198 cm wzrostu, długie ręce, jest szybki, fajnie chodzi na nogach (i dość specyficznie, pewnie to zasługa kicku, który wcześniej trenował). Bije dość mocno, nie jest spasiony (coś około 102kg), jest stosunkowo młody, w ostatnich MP pokonał Hryniuka, Bodziocha, a w finale dał walkę mistrzostw przegrywając niejednogłośnie z Wierzbickim, którego miał na dachach - także myślę, że warto mu się przyglądać.
To tak ad hoc na "żywo" ku pokrzepieniu tematu
Fajnie, fajnie. Kolejne trudne nazwisko dla Amerykanów
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-17, 17:54   #144 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Jedna jaskółka wiosny nie czynie, ale... Polski na ME pokonał zdecydowanie na punkty Kubańczyka Lorenzo Sotomayora, vice mistrza olimpijskiego z ub.r. Szacun!!!

stare 14-08-17, 07:41   #145 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

A nasze dziewczyny (Kusiak, Solecka i Marczewska) na mistrzostwach EU zdobyły dwa srebra i brąz. Brawo!
Komentarz

« Treningi w klubie | - »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania