View Single Post

stare 20-09-03, 11:22   #9 (permalink)
Sykes
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Sep 2002
Skąd: Chełm
Postów: 14230
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dobre wieści spod skoczni :D

"Po minionym sezonie wyglądało, że nasz limit spadnie do trzech skoczków. Ale Marcin Bachleda, zajmując 4. miejsce w Pucharze Kontynentalnym, wywalczył dodatkowe, czwarte miejsce, ale tylko dla siebie. Gdyby nie startował, nie możemy w jego miejsce wystawić innego skoczka” – powiedział trener Apoloniusz Tajner.

„Równocześnie na tzw. liście rankingowej FIS Bachleda awansował do czołowej "50", przesuwając się z 52. miejsca na 49. Zgodnie z regulaminem, daje nam to prawo wystawienia w PŚ jeszcze jednego skoczka” – dodał.

Już nie mogę się doczekać sezonu zimowego. Czy będzie powtórka z historii i poraz czwarty Adam zdobędzie tuytuł? Mam nadzieję, że tak.

Dodatkowo informacja za Super Expressem:

"„Super Express” ujawnił, kto zastąpi profesora Jerzego Żołądzia i doktora Jana Blecharza w zespole opiekującym się kadrą polskich skoczków narciarskich.

W miejsce zwolnionych naukowców współpracę z reprezentacją skoczków podjęli fizjolog prof. Aleksander Tyka i psycholog - mgr Maciej Andryszczak.

Pierwszy kieruje Zakładem Fizjologii i Biomechaniki krakowskiej AWF, drugi jest pracownikiem Zakładu Psychologii AWF w Katowicach."

Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem