View Single Post

stare 21-02-21, 22:00   #5 (permalink)
jurgenik
bum
  
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Postów: 91
Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ogólnie nie obstawiam, ale wczoraj bukmacherzy dali takie kursy, że aż żal byłoby nie zagrać na Valenzuelę i Valdeza. Szkoda, że Chilembę w Rosji oszukali, bo byłby hattrick.

Wallin wyglądał na kogoś na poziomie top 20-30 HW, dość szybki i przyzwoicie wyszkolony, ale raczej slaby fizycznie i wydawało mi się, że pod koniec osłabł kondycyjnie. Ciosy Dominicka natomiast momentami wyglądały komicznie, bałem się, że zaraz wypadnie z ringu.

Komentatorzy twierdzili, że przed walką szły duże zakłady na Valdeza (nie dziwię się), Tim Bradley twierdził, że to dlatego, że Berchelt wyglądał źle na ważeniu. Może miał problemy ze zrobieniem wagi, ale jak się jest tak ofensywnym bokserem to w końcu coś się wyłapie (Mares-Gonzalez się przypomina, ale tam skończyło się o wiele szybciej), a Valdezowi te lewe sierpy wchodziły jak w masło, widać było zresztą, że akcja jest przygotowana.

Kelly wyglądał jak złoto, ale tylko przez niecałe trzy rundy. Potem Rosjanin zaczął dochodzić do głosu, a opuszczone ręce Josha tylko ułatwiały mu zadanie.

jurgenik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem