View Single Post

stare 13-01-21, 13:34   #10 (permalink)
bode
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dla mnie te ATG to trochę sztuczny twór, osobiście więc traktuję to w kategoriach zabawy.

Wg mnie, nawet pomimo pewnych kontrowersji, nie ma obecnie aktywnego boksera, który bardziej zasługuje na umieszczanie go już teraz w jakichś zestawieniach wszech czasów etc, ale...

Z tym jest trochę jak z budowaniem pomników. Warto odczekać, spojrzeć z perspektywy kilku/kilkunastu lat. Pośpiech jest dobry tylko przy łapaniu pcheł. Dajmy czas, by "dzisiejsze" wysoko oceniane tryumfy przetrwały test perspektywy czasowej. Nawet by dostać się do HOF trzeba odczekać te 5 lat... A mówimy tu chyba o czymś więcej niż HOF?

Na marginesie - kwestionowanie czy podawanie w wątpliwość tego, czy Saul Alvarez uczciwie zasługuje na pojawienie się w przyszłości w HOF mi osobiście wydają się oznaką albo uprzedzenia, albo nieznajomości dyscypliny. Jeśli Meksykanin nie skompromituje się w jakiś znaczący sposób, nie zniży diametralnie lotu na kilka pozostałych mu lat kariery, to ciężko znaleźć argumenty, by w przyszłości nie miałby znaleźć się w HOF. Lub powiem inaczej - jeśli jego walka ze Smithem okazałby się ostatnią w karierze, to za 5 lat jest dla mnie murowanym ZAŚŁUŻONYM faworytem do wstąpienia do Galerii Sław.

bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem