View Single Post

stare 19-10-20, 18:24   #45 (permalink)
Brodanyo
bum
  
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Postów: 35
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Padł. Już raptem otworzyło kilkoro oczy, a inni, co szli w zaparte, ze Łomaczenko to bożyszcze tłumaczą go, a Łomaczenko przegrał walkę załużenie, nic nie pokazał wielkiego w WIELKIEJ walce. To była WIELKA walka. To, że kibiców nie było przed ringiem, to nie znaczy, ze to jakas mniejsza walka byal.

Łomaczenko za pewny był siebie i nie zdziwiłbym się jakby trenował słabiej, a miałaprzecież wielką przewagę w doświadczeniu.

Ciężko teraz mu będzie po tej porażce wrócić na te miejsce co był. Lopez pójdzie w góre, znów w walkę o 4 paski i większą kasę.
Bo Loma to jest geniusz i nikt mu tego nie zabierze. Prawie wyczyścił 3 wagi. Jako pierwszy zdobył pasy trzech kategorii w 12 walkach. Nikt czegoś takiego nie dokonał. Po prostu jest za mały na tą wagę i to było widać.

Jednak to co trzeba mu oddać to ma facet jaja. Zrobił to czego polscy bokserzy nie potrafią. Zaryzykował i otworzył się na Lopeza, bo próbował jeszcze coś ugrać choć zabrakło mu ciosu. Taki Sulęcki pojechał do Andrade i przegrał do jednej bramki nawet nie próbując szarży w ostatniej rundzie w walce o pas, a Loma poszedl na wymianę i zaryzykował. W tych czterech ostatnich rundach pokazał, że boksersko jest lepszy, ale ze względu na parametry i siłę ciosu Lopeza nie sądzę, żeby mógł walczyć tak całą walkę, bo prędzej czy później zostałby trafiony. Co mu trzeba oddać to nigdy nie bał się wyzwań i wychodził do każdego kto tylko chciał z nim walczyć. W drugiej walce zawodowej walczył już o pas. HoF czeka go na 100%.

Brodanyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem