View Single Post

stare 18-10-20, 15:31   #27 (permalink)
Brodanyo
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
i tu prawdopodobnie byl problem. Osobiscie po tej walce docenilem lomaczenke bo od 8 rundy pokazal mi ze jest lepszym zawodnikiem jak lopez i twardym. Do 8 rundy zaden nic nie pokazal bo nie bylo walki.
W rewanzu stawialbym na ukrainca bo wierze ze ukrainiec zrozumial po tej walce ze chcial przejsc obok tej walki bo po co poczuc troche bolu, byc moze byc na skraju nokautu raz czy drugi jak do tej pory robie swietna kariere i pieniadze. Trzeba myslec o emeryturze!
Ewidentnie od 1 rundy w jego glowie byl respekt przed sila lopeza plus kalkulacja na zasadzie jestes swietnym technikiem, obskocz go, przejdz obok walki i wygraj na punkty i zgarnij kase. Zero walki,zero bolu. Brak glodu. Jakos duzo tego ostatnio w boksie. Dlatego pewnie mowi sie ze dzisiaj zawodnicy sa biznesmenami w ringu a nie piesciarzami.
Lopez jest swietny ale za chwile moze sie zdziwic jak nie zrozumial po tej walce ze nie jest gosciem ktorego nie da sie zlamac. mial bardzo niepewne sytuacje w ktorych bylo widac brak doswiadczenia w zachowaniu i ogolnie raczej nie jest gosciem ktory moze przyjmowac.
Jego lewa strona jest tak dziurawa ze o ja pierdole. Lewa reke jesli juz podnosi do brody to jak robot. Tam jest tragedia. Musi to poprawic bo na poziomie mistrzowskich walk sam refleks to za malo. Nie jest przypadkiem ze lewy oczodol caly spuchniety a prawy zero. Gdzie od mankuta dostajac mocniejsza reka czyli lewa twoja prawa strona powinna gorzej wygladac a w tym problem polega ze ukrainiec zaczal boksowac dopiero od 8 rundy i tak zbyt malo skupial sie na akcjach uzywajac prawego sierpowego.
Walka przecietna z obu stron. fajnie tylko bylo popatrzec na prace nog ukrainca.
Loma nie jest mańkutem. On po prostu walczy z odwrotnej pozycji. Oglądałem dokument o jego treningu i to był pomysł jego ojca. Prawa ręka i noga są lepszymi u Vasyla dzięki czemu ma tak dobry jab i dużo lepszą kontrolę dystansu prawą nogą. To samo Usyk.

Brodanyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem