View Single Post

stare 18-10-20, 14:42   #23 (permalink)
Taszun
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Mnie osobiście Łoma bardzo rozczarował. Sześć czy siedem rund bez ciosów, bo próbował poznać styl walki przeciwnika? To była dobra walka w w końcówce Wasyl sporo pokazał, ale moim zdaniem padł mit gwnuisza ringu.
dokladnie, mnie akurat zaimponowal... od 8 rundy bo zawsze podkreslalem ze dla mnie nie jest to zawodnik pokroju geniusza i niespecjalnie interesowalem sie jak mial walki bo cala otoczka robiona przed i w trakcie walki takiego zawodnika jest przez komentatorow podkrecana z pradem. Oczywiscie ogladanie boksu pokroju takiego zawodnika to przyjemnosc zawsze ale czlowiek czym starszy to ma dosyc tego calego gowna w okolo. ten marketing. powtarzanie za kims pierdol itp eksperckiego glosu.
Po prostu czujemy dyskomfort jak 99% ludzi czy to w programach o tej tematyce czy w trakcie walki mowi zupelnie co innego( latwa linia do obrony gdyby cos nie poszlo po twojej mysli) jak ty uwarzasz i nie masz ochoty tego ogladac. Dlatego zainteresowalem sie ta walka a dokladnie lopezem. Przez myszkina ktory podkreslal jak dobry jest lopez zaciekawilo mnie to i spojrzalem na lopeza i wiedzialem ze teraz chce zobaczyc walke ukrainca bo moze byc niespodzianka.
Dobrze ze Miszkin jest w tej branzy ekspertem... bo mowi to co mysli. Ostatnio chyba troszke zirytowal menago wacha bo ten chcialby zawsze slodkosci
Na temat szpilki powinien miec zakaz wypowiedzi albo miec prawo wypowiedzi pod warunkiem ze bedzie mniej zadawal sie z nim. to fakt

Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem