View Single Post

stare 16-10-20, 15:54   #16 (permalink)
wariat3000
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał piwko77 Zobacz post
Vasyl wysoko na pkt. Trudno brać poważnie stwierdzenia, że Łoma może mieć już "z górki". On pod koniec lutego skończy 33 lata, więc można zakładać, że jeszcze rok, dwa może być na bardzo wysokim levelu. Do tego nie jest wyeksploatowany (ledwie 15 walk na pro). To, że go Linares posadził niczego nie zmienia. Nie on pierwszy nie ostatni, któremu to się przytrafiło. On ma przewagę, poza siłą, we wszystkich płaszczyznach i to powinno spokojnie starczyć na Lopeza. Nie chcę tym samym nic odejmować Lopezowi i jako "puncher" oczywiście nie jest pozbawiony szans na wygraną (ma u mnie ogromny szacunek, że bierze taką walkę), ale bliższy mi jest scenariusz, że Vasyl go zabierze do przysłowiowej "szkoły".
popieram, dla mnie to bedzie latwa walka dla vasyla. relaks i spokoj jak w floyd-canelo.

lopez to dzieciak ktory niewiele wie o boksie na najwyzszym poziomie, niestety brakuje mu 2-3 walk z elita. argumenty ze vasyl daje sie trafiac i jest stary to komedia, to jest jego najwieksza walka i jestem pewien ze pokaze najlepsza dyspozycje w karierze. oczywiscie chcialbym sie mylic zeby widowisko bylo ciekawsze

wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem