View Single Post

stare 15-10-20, 00:21   #3 (permalink)
BezStraha
journeyman
  
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Postów: 493
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ta pseudo-pandemia czy plandemia zostawi czy już zostawiła trwały ślad na każdym z nas. Od pijakow i bezdomnych przez robotników i rolników po sportowców , artystow czy inwestorów. Najbardziej chyba uderzą w przedsiębiorców i tzw. klase średnią prowadzącą małe lub średnie przedsiebiorstwa.
Boks....spokojnie przetrwa. Zawsze się znajdą ludzie chcący się ponapierdzilac po twarzy za pieniądze. O prawdziwych wojowników , zahartowanych sportowców i dobrych bokserów bym się nie bał.
Kto trzęsie gaciami że od koryta zostaną odcienci lub będzie dużo mniej....to ta cała banda darmozjadów typu, menago 1, menago 2 , grupa promotorska , promotor, promotor telewizyjny, prawnik 1 , prawnik 2....czy wyższa ranga walki tym tych ludzi wokół walki robi się x2 lub x3. Często bokserzy połowę zarobków muszą oddać na dla tych wszystkich "zainteresowanych". Plus podatki i okazuje się że gość ryzykuje zdrowie i życie , a zarabia całą banda hien i trutni. Oczywiście gro bokserów jest tak słaba sportowo ,boksersko czy intelektualnie ,że bez współpracy z grupami promotorskimi nigdy by sie zarobili 20 % tego co mają obecnie.
Wydaję mi się że onile zarobki pójdą w dół , a na pewno pójdą to wielu doświadczonych bokserów zrezygnują z takiej ilości współpracowników.

BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem