View Single Post

stare 07-10-20, 14:18   #8 (permalink)
Marek Cudek
champion

Nominowany 157 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Mnie najbardziej interesuje coś, czego prędko nie poznam Biznesowe szczegóły Dubois-Joyce. Jest wiele pytań: dlaczego Warren nagle uznał, że warto zrobić tę walkę? Jak zamierza zrekompensować sobie brak wpływów z biletów? Dylemat jest zawsze ten sam: strata pieniędzy lub czasu.

Samo zestawienie absolutnie mnie nie dziwi. Czas teraz liczy się podwójnie. To jest ostatni moment na wejście Joyce'a do gry. Wszyscy widzimy jak walki są przekładane, ilość starć zmalała, nie widziałem danych, ale na oko przynajmniej dwukrotnie.

Jeśli Dubois przegra, to Joyce będzie niedaleko walki o pas z Furym, a młodziak jeszcze ma czas, nie wyklucza, więc, że w przypadku równej walki to ręka Joyce'a pójdzie w górę. Jeśli Dubois wygra, to on będzie wkrótce pretendentem, a Joyce będzie zarabiał jak Chisora - jako gatekeeper.

Joyce nie ma czasu na bezpieczne prowadzenie.

Mike Tyson był wyjątkowy. Nie wielu było takich ciężkich, którzy w drugim roku dostawali walkę o pas. Ale akurat Berbick w wersji z 1986 to nie byl ktoś, kto dzisiaj byłby w top 10. Natomiast szybko przyszli lepsi rywale.

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem