View Single Post

stare 07-10-20, 02:42   #3 (permalink)
robercik
V.I.P
  
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Postów: 7254
Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał szavci031 Zobacz post
Wierzyć mi się nie chce, to byłoby zbyt ryzykowne. Zestawiać 2 prospektów z top 20, gdy można było dalej obu bezpiecznie prowadzić. No niby Joyce to nie taki prospekt, to nawet wesoło brzmi, 35-letni prospekt, nawet ten 100% prospekt Dubois ma 23 lata, co w czasach Tysona było wiekiem pierwszych walk o pas. Ale takie mamy czasy i dlatego nie rozumiem tego. Hrgovic i Ajagba jeszcze pewnie jeszcze 2-4 będą klepać rekord, więc dokąd ci dwaj tak się spieszą?
Może walczac ze sobą wygenerują tak duże pieniadze, że się ta walka może zwyczajnie opłacać. Pasy mistrzowskie są w posiadaniu innych Brytyjczyków, taka walka tez pewnie buduje pozycję na Wyspach. Joyce i Dubois walczą chyba u tego samego promotora co Tyson Fury, wiec tak na prawde zwyciezca Joyce vs Dubois bylby naturalnym pretentem dla Fury'ego.

Nawet nie wiedzialem, albo zapomnialem, że Joyce walczyl w lipcu z Wallischem. Obejrzalem teraz na youtube i Joyce to juz chyba past prime jest. Wolny strasznie, toporny. Ciosy pchane bez zadnej dynamiki. Nie wiem jak slabo musialby zawalczyc Dubois zeby to przegrać. Przecież Joyce'a nie trudno wciągnąć na kontrę.

robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem