View Single Post

stare 02-10-20, 13:27   #7 (permalink)
Simon Phoenix
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Exclamation

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Napisałem parę zdań o nim w rankingu. Sam też jestem ciekaw zdania kolegów siedzących w temacie analizy technicznej.

W moim laickim odczuciu, nie da się ocenić człowieka przed poważną próbą. Cieślak np. z Makabu potwierdził walory, pokazał parę słabości - tak naprawdę dopiero teraz mozemy ocenić go na tle czolówki, że nie pęka, także na obcym ringu, pokazuje zawsze to, co ma najlepszego, no i jego szczęka też została ieźle przetestowana i zweryfikowana
Luis Ortiz, co by o nim nie mówić, został pod względem refleksu, czasu reakcji, w odniesieniu do elity, zweryfikowany negatywnie. Fury zabrałby go do szkoły.

A Goulamirian wygląda mocno i solidnie, bez fajerwerków, ale w przeciwieństwie do Michała nie miał poważnych testów. Ma czym uderzyć i szczęka wygląda dobrze, ale czy na poziomie mistrzowskim!? Gdybym miał strzelać, to biorąc pod uwagę wiek, z tej mąki dominatora na 100% nie będzie, a i Michał, szybszy i równie silny mógłby go mocno doświadczyć. Bo Arsen jednak trochę przyjmuje i lubi iść do przodu.

A co do WBA w cruiser jest tam bodaj 3 ludzi z naszego top 15, z dziesiątki The Ring podobne proporcje. Więc jest to jedna z najśmieszniejszych federacji, a ich lista w cruiser to ewenement na skalę światową. Ale Goulamirian to dla mnie bezsprzecznie top 10.
No właśnie, widać że nie miał większych testów na wysokim poziomie. A jednak w jakiś sposób został mistrzem. Jego promotor to musi być niezły magik :-).
Faktycznie WBA to niezły cyrk jest. W ogóle już od jakiegoś czasu patrzę z przymrużeniem oka na to co robią federacje. Jeszcze w kategoriach gdzie często jest wyraźny lider nie wygląda to tak źle. Ale tam gdzie sytuacja nie jest tak wyrazista to kompletna samowolka.

Od paru dni próbuje też namierzyć jakichś obiecujących młodych piesciarzy w CW i słabiutko to wygląda. Myślę że długo poczekamy na moment w którym pojawi się wyraźny numer jeden w tej dywizji. Kompletny brak narybku.

Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem