View Single Post

stare 02-10-20, 07:58   #8 (permalink)
Simon Phoenix
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Canelo? To nie jest tylko kwestia przerwy i procesu. To jest już od dawna "towar specjalny", przy nim bracia Charlo to jest strona B i to słaba. To Alvarez decyduje z kim i kiedy walczyć. A nie pamiętam, żeby kiedykolwiek chodziło mu o jakieś unifikacje czy najpoważniejsze wyzwania. A i tak ma potężne resume. Gołowkina przeczekał, a Charlo? Nie sądzę.
Canelo w tym momencie jest prawdopodobnie nadal w świetnej formie, no i jest u szczytu swojej kariery. Podobnie moim zdaniem Charlo.
Jeśli Alvarez nadal chce budzić zainteresowanie to musi brać zawodników z czołówki. Nie może uderzać w byle jakie nazwiska. A ponieważ jak piszesz on decyduje o tym z kim i kiedy walczy, to ma pozycję uprzywilejowaną. Czy unika wyzwań? No nie wiem, ale na ostatnich 9 walk 8 było z pasem w stawce. Jedyna z Chavezem Jr była bez pasa, ale za to tu była mega wielka kasa.

Ja nie twierdzę że taka walka się odbędzie, tym bardziej, że Canelo lubi skakać po różnych dywizjach i nie wiemy czy akurat w średniej zawalczy. Mówię tylko są obecnie wszystkie przesłanki ku temu żeby taki pojedynek mógł się odbyć. Ciekaw jestem jakby zareagował Jermall gdyby rzeczywiście padła taka propozycja.

Jeśli nie będzie uderzał w młodych wilków to pozostaje mu Gołowkin III.

No i ewentualnie Andrade ale według mnie to byłby to pięściarz wyjątkowo nie pasujący dla Canelo.

Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem