View Single Post

stare 22-09-20, 10:52   #6 (permalink)
Pierwszy_i_ostatni
journeyman
  
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Postów: 367
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ciekawy temat do dyskusji. Macie słuszność jeśli chodzi o to, że można wziąć kogoś w podobnej cenie lub z deka droższego, ale przy tym jakoś to będzie wyglądać, bo klient nie przyjedzie się przewrócić bez ciosu tylko wykona swoje zadanie zgodnie z umową i da kilka rund.

Mnie tylko zastanawia kiedy Wasilij, który mówi, że ciągnie za uszy polski boks zawodowy i gdyby nie on to byłaby lipa totalna, przestanie pakować na kartę Silgadów, Kałasznikowów czy innych patałachów. Kreuje się na osobę, która rzekomo dba o poziom, a raz po raz serwuje takie gówno. Przecież już przy Silgado z tego co pamiętam był tak wielce oburzony, że w jakimś wywiadzie powiedział, że musi dokładniej przyglądać się rywalom i nie dobierać takich kwiatków. Czas mija, a w tym aspekcie nic się nie zmienia i osobiście jestem zdegustowany postawą Wasilija, że coś mówi o trzymaniu poziomu zestawień lub że robi je w Polsce najbardziej pro. Słaby żart. To jest biznesmen, który chce zarabiać, sporo rzeczy robi po kosztach, więc w moim odczuciu powinien darować sobie powyższe gadki, ale widać lubi narażać się na śmieszność.

Faktem jest, że Łukasz sam sobie wytarmosił tego "przeciwnika" z jakiegoś tureckiego śmietnika czy innego tapczanu, ale Wasilij to przyklepał, więc nie może się od sprawy odżegnać, że nic nie wiedział czy nie miał świadomości jaki będzie tego finał. Piąta setka na boxrecu, 31 zwycięstw, gdzie tylko RAZ wygrał z kimś o dodatnim bilansie. Co mogło pójść nie tak? Oni na serio liczyli, że Turek się postawi i sprawi jakikolwiek opór dając rundy? Bez kitu.

Dziwię się Łukaszowi, bo zyskał swoje pięć minut po rozjechaniu celebryty, ale takimi wyskokami marnuje ten kapitał. Ludzie się z niego śmieją i słusznie, a Wasyl ewentualną potyczkę Łukasz vs Arczi chce zrobić w PPV Pieniążki to, by chciał wyciągnąć, ale w obecnej sytuacji nikt tego nie kupi. I słusznie.

Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Lepiej zrobić krótszą rozpiskę na daną galę, wpuścić debiutanta lub zrobić cokolwiek innego, ale nie taką kaszankę. Łukasz ani na tym kasy nie zarobił, a dodatkowo się ośmieszył i stracił wizerunkowo, Wasilij kolejny raz zaproponował danie ze swojej kuchni, gdzie więcej osób odwróci się od boksu i ludzie nie będą traktować tej dyscypliny poważnie, a jak przyjdzie co do czego to będzie wył pod niebiosy, że miasto nie chce dokładać do tego typu wydarzeń, brakuje sponsorów czy kibice zamiast iść na galę wolą ten czas spędzić z kobietą, dziećmi czy wyjść na spacer z psem. Przynajmniej to nie będzie stracony czas. No, a Andrzejek w swoim stylu będzie ciosał wypowiedzi, że miasta się nie dokładają, bo środki przeznaczają na walkę z wirusem Plus dla nich. Przynajmniej są na tyle kumaci, by tej kasy nie przeznaczyć na kuriozum w twoim wykonaniu.

Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem