View Single Post

stare 19-09-20, 09:44   #1 (permalink)
Patryk Konieczny
Redaktor Boxing.pl
1st Place Winner (TOTM)  
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Postów: 250
Nominowany 22 razy w 12 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie Prognostyk Boxing.PL: Knockout Boxing Night 13


Siemanko orzełki. Dzisiaj walczymy, dzisiaj jest ten dzień! - te słowa Artura Bińkowskiego powinny otwierać każde pięściarskie wydarzenie w Polsce. Powinny, ale jak na razie będą otwierać każdorazowo moje typowania.

Przed nami kolejna gala spod szyldu Knockout Promotions. Tym razem zawodnicy grupy Andrzeja Wasilewskiego zaprezentują swoje umiejętności przed publicznością w Tarnowie.

Debiut w barwach grupy Knockout Promotions zaliczy Mateusz Masternak.

Łukasz Różański, a raczej jego przeciwnik, pozwoli przypomnieć nam najlepsze czasy gal Wojak Boxing Night. Można śmiało powiedzieć, że Łukasz jest najbardziej nostalgicznym matchmakerem ostatnich lat. Panie Różański, dziękuję Panu za ten powrót do przeszłości, a teraz trochę poważniej.

Na ten moment Tylor Mabika jako przeciwnik dla Mateusza jest dobrym i uzasadnionym rozwiązaniem. Solidny, nie dający się znokautować. Pozostawił dobre wrażenie po walce z naszym Krzyśkiem Włodarczykiem. W Polsce jest kojarzony przez bokserskiego kibica,więc ten wybór spina się również pod względem medialnym.

Wracając do Masternaka... Mateusz to ekstraklasa wagi cruiser od wielu lat. Kibice zgodnie z zawodem, przepraszam służbą Mateusza powinni stanąć przy wyjściu Mastera na baczność, bo o to idzie pan pięściarz, jeden z ostatnich wielkich na polskim ringu.

Na ten wieczór przygotuje specjalny trunek o roboczej nazwie „jak zapomnieć” czyli „biała” z liśćmi melisy. Czy mając na uwadze nadciągającą walkę Różanskiego z Arturem Szpilką można usprawiedliwiać takie zestawienie? Nie można i nie powinno się tego robić. Jeśli ktoś ma inne zdanie powinien liczyć się z tym, że w bokserskim niebie mogą czekać go zamknięte drzwi i prawy sierpowy jak pocałunek na dobranoc...

Co do walki braci Kiwior. Mam nadzieję, że ich pojedynek będzie dla oczu tym, czym dla wykwintnego podniebienia jest kawior. Panowie są „u siebie”. Tradycyjnie gości powinno traktować się dobrze, z należytym szacunkiem. Liczę, że reprezentanci Tarnowa uprzejmości będą wymieniać po walce i grzecznościowo wskażą przeciwnikom miejsca w Tarnowie, gdzie można odpocząć... i niekoniecznie będą to miejsca, które upodobał sobie trener Macieja Kiwiora - Aleksander Maciejowski. Późnym wieczorem raczej nikt kawy pił nie będzie

Felicita lala... czyli fajna muzyka, ale co dalej? Adam Balski powinien wygrać swój pojedynek efektownie. Rozumiem chęć budowania Adama od początku. Po perturbacjach w jego karierze każde inne rozwiązanie byłoby wysyłaniem Balskiego na wody, które zna, ale niekoniecznie chciałbym się na nich w tym momencie znajdować. Oby te „świry pojechały”, bo polskiego boksu nie stać na zarzynanie karier wyróżniających się pięściarzy.

Moje typy:

Mateusz Masternak (41-5, 28 KO) vs. Taylor Mabika (19-5-2, 10 KO)
Typ: Masternak TKO

Łukasz Różański (12-0, 11 KO) vs. Ozcan Cetinkaya (31-20-2, 23 KO)
Typ: Rożański: KO

Damian Kiwior (7-1-1) vs. Ruben Rodriguez (9-5-1, 4 KO)
Typ: Damian Kiwior UD

Adam Balski (14-0, 8 KO) vs. Jarosław Prusak (9-4, 9 KO)
Typ: Balski TKO

Maciej Kiwior (1-0) vs. Jakub Laskowski (2-0-1, 1 KO)
Typ: Maciej Kiwior UD

Rafał Wołczecki (debiut) vs. Ratislav Frano (6-17-2, 3 KO)
Typ: Wołczecki TKO

Pham Hong vs. Szydłowski
Typ: Pham Hong przez fatality... znaczy TKO


GALA KNOCKOUT BOXING NIGHT 13 W TARNOWIE

Kiedy: sobota 19 września, 19:30
Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna TVP Sport, od 23:45 w TVP 1
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
Prowadząca studio: Sylwia Dekiert
Goście w studio: Maciej Miszkiń, Albert Sosnowski
Reporter: Piotr Jagiełło

Patryk Konieczny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem