View Single Post

stare 18-09-20, 15:58   #4 (permalink)
Marek Cudek
champion

Nominowany 157 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Simon Phoenix Zobacz post
Czy Makabu jest nr 1? Nie jestem przekonany. Doceniam jego dokonania, ale nie przegrał swoich walk z czołówką. W potencjalnej walce z Breidisem czy Dorticosem też nie byłby jakimś faworytem. Myślę że właśnie walka między nimi wyłoni "jedynkę
Chyba miałeś na myśli "nie wygrał"!? Bo porażki w pierwszej walce nie liczyłbym, a z Bellew nie wstyd przegrać po takiej walce. Co do wygranych Makabu, moim zdaniem są najcenniejsze. Przypominam, że nie cofam się 10 lat wstecz, ale przyglądam się ostatnim 5-6 latom, z preferencją lat naprawdę ostatnich.

Z czołówką tak naprawdę nie wygrywał nikt, bo takich walk w cruiser ostatnio po prostu nie ma. Pytanie jest takie: czy ktoś ostatnio mial lepsze skalpy niż Makabu? Kudriaszow, Papin i Cieślak. a był jeszcze kiedyś Mchunu. Z Cieślakiem i Papinem wygrał w ostatnich dwóch latach, w których Dorticos ma tylko Tabitiego, a Briedis wręcz nikogo.

A zupełnie osobna sprawa to ich możliwości bokserskie. Choc trzeba też pamiętać, że Briedis z Gevorem nie przegrał przez przypadek. Dla mnie jest kilku dość zbliżonych możliwościami pięściarzy, najbardziej chciałbym obejrzeć starcie Makabu - Briedis. Ale to musiałoby się odbyć dość szybko, czas leci, policjanci tez się starzeją

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem