View Single Post

stare 14-09-20, 16:10   #2 (permalink)
wariat3000
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

szkoda ze polski boks amatorski jest w takiej kondycji. bo wcale nie potrzeba duzo...

marchel ma szczescie bo podlasie go bardzo wspiera, jego team dostal jakis czas temu 30k dofinansowania od miasta bialystok bodajze. jest niezrzeszony w zadnym klubie, ma swoje wlasne zaplecze i to dziala.

swoja droga walczyl wczoraj w jakims turnieju (wygral), ogladalem walke- swietne nogi (nie kojarze zadnego polskiego pro z takimi nogami), przyzwoity prosty, ma dobry timing, duzo trafia kontrujacymi sierpami. widac ogromny luz, talent, predyspozycje fizyczne (super refleks, szybkosc). nie wiem dlaczego ale stylowo troche mi przypomina witalija kliczke- specyficzna garda, duzo odchylen.

oczywiscie to dzieciak ktory dopiero wchodzi w okres dojrzewania wiec rownie dobrze za rok moze juz odstawac (przyklad klimka muranki w skokach) ale z pewnoscia oglada go sie wyjatkowo bo walczy po prostu jak nie polak.

podoba mi sie pomysl wrzucania go na arene miedzynarodowa, chlopak zalicza mnostwo zawodow na wschodzie europy gdzie poziom jest wyzszy. kto wie, moze sie wyrobi na igrzyska 2024.

wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem