View Single Post

stare 30-06-20, 21:23   #5 (permalink)
kubuś
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Dzieki Marek za kolejne świetne podsumowanie. Natomiast jak się czyta vasyla to ręce opadają:

"Promotor Andrzej Wasilewski: czytam o Gołocie. Gdybym ja był jego promotorem, to przez 10 lat byłby mistrzem świata!...
no Andrzej dojebał do pieca chociaż kto wie.. w końcu on nawet z Bonina zrobił mistrza, wprawdzie jakiejś nieznanej organizacji ale zrobił
O Gołocie mam od dawna wyrobione zdanie. To chyba przechodzi z pokolenia na pokolenie, tak jak hejetowanie Michalczewskiego. Pamietajmy że nasz naród jest jednym z najbardziej zakompleksionych i nagle Polak, odnoszący sukcesy w wielkim świecie boksu zawodowego zarezerwowanego dla czarnoskórych Amerykaninów.. to robiło wrażenie. Trudno się przyznać że to była pomyłka więc mamy mafie brooklińską, żydowską, spisek Dona Kinga z Putinem i największe mitomantwo w polskim sporcie. Dla mnie Andrzej był świetnym bokserem z mankamentami uniemożiwiającymi jednak karierę np na miarę Lewisa. Psychika byłą tylko jednym z nich. Jednocześnie... no sorry ale uciekanie z ringu nie jest normą w boksie.

kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem