View Single Post

stare 30-06-20, 08:49   #4 (permalink)
puciu
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dzieki Marek za kolejne świetne podsumowanie. Natomiast jak się czyta vasyla to ręce opadają:

"Promotor Andrzej Wasilewski: czytam o Gołocie. Gdybym ja był jego promotorem, to przez 10 lat byłby mistrzem świata! Gołota nie był w ogóle prowadzony, nie miał żadnej poważnej opieki, poważnych sparingów, psychologa, odnowy. Nie było na dłużej ani jednego poważnego fachowca. Wszystko jak najtaniej. Mega stały team, trzech trenerów. Psycholog. Płatne (a nie za grosze) sparingi. Zaufanie do teamu. Budowanie psychiki. Dobór walk. Obejrzałem większość ich walk. Gołota dobrze prowadzony znokautowałby i Kliczków i Joshuę. Stały super team, mega sparingi i psycholog."

Jeden z jego piesciarzy, jego oczko w glowie i milosc, jest tak zablokowany ze w ringu nie potrafi wyprowadzic wiecej jak kilka ciosow na runde, drugi macha nim jak ogon psem ..rece nie w okolicach gonad nauczyl sie trzymac po 4 czy 5 brutalnym k.o jak sie robi goraco to spierdalal na motorze z afryki z murzynami (no offens black polska) lub wogole ignoruje ze jego zawdonicy w ringu sa demolowani łokciami i gangsterskim sędziowaniem....Andrzej nie potrafisz zastosować swoich cudownych rad sam do siebie a ty chciałeś gołote prowadzić? XD w tamtych czasach xD? bo mi zajady popękają...

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem