View Single Post

stare 26-06-20, 19:37   #1 (permalink)
Patryk Konieczny
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Postów: 119
Nominowany 16 razy w 9 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie 25 lipca kolejna gala Knockout PromotionsPodczas trwania programu Ring TVP, Andrzej Wasilewski wypowiedział się na kilka tematów. Między innymi oznajmił, że kolejna gala jego grupy promotorskiej odbędzie się 25 lipca. Ponadto promotor wypowiedział się o:

... odmrażaniu boksu:
Musimy być cierpliwi, aż te największe gale się odmrożą. Czekamy na komunikaty. Wreszcie większy boks wraca na rynek. Miejmy nadzieję, że na dłuższy czas, bo w Stanach Zjednoczonych mówi się, że może to być jedynie chwilowe. Robimy jednak swoje i nasza pierwsza gala odbędzie się 25 lipca.

... kolejnej gali Knockout Promotions:
Można się domyślić, że w obecnej sytuacji nie jest łatwo zorganizować pojedynek polskiego pięściarza z ciekawym, zagranicznym rywalem. Granice są niby otwarte, ale to wszystko nie jest pewne. Rewanż Marka Matyi z Pawłem Stępniem jest czymś, co bardzo poważnie bierzemy pod uwagę. Setki, jeśli nie tysiące kibiców pytają o taką walkę. Myślimy też, żeby w ringu pojawili się Ewa Piątkowska, Kamil Bednarek, Damian Kiwior czy Adam Balski.

... walce Kamila Szeremety:
Jestem w kontakcie z obozem Giennadija Gołowkina. Obaj partnerzy potwierdzają, że walka może odbyć się w drugą lub trzecią sobotę października, albo pierwsza sobota listopada. Straszliwe jest jednak to, że nie ma pewności. Wszystko się przesuwa i zawodnikom trudno jest mobilizować się do ciężkiej pracy.

... rewanżu Artura Szpilki z Sergiejem Radczenko:
Artur kocha boks i wszystko chciałby robić "już". Przeszedł jednak bardzo poważną operację barku i czasami są to kontuzje, które potrafią wracać po pewnym czasie. Wszystko będzie zależało od tego, kiedy Szpilka znów będzie mógł wejść do ringu. Szum, który wytworzył się wokół Radczenki nie sprzyja negocjacjom. W Polsce stał się praktycznie bohaterem i sztab podpowiada mu teraz gaże, które mogą zablokować ewentualny rewanż. Staniemy jednak na rzęsach, żeby go zorganizować. To moja i Artura ambicja.

Link: https://sport.tvp.pl/48697467/andrze...out-promotions

Źródło: TVP Sport

Patryk Konieczny jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem