View Single Post

stare 21-05-20, 07:56   #24 (permalink)
kubuś
champion
  
 
Zarejestrowany: May 2008
Postów: 5384
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Wysłuchałem dzisiaj wywiadu Kownackiego dla "To jest Boks" sprzed tygodnia i od trzech miesięcy nie ma worka na chacie bo mu idzie, to tak jakby Lewandowski, Krychowiak, czy inni piłkarze na wysokim poziomie nie mieli piłki. To tylko pokazuje jaki ma poziom motywacji Adam, jak jest nieprofesjonalnym zawodnikiem i ile jest prawdy w tym wywiadzie. Oczywiście z przyczyn biznesowych nie może powiedzieć "słuchajcie ludzie, mam was w dupie, udawało mi się na farcie zrobić karierę i zarobić kasę, teraz nic nie zmieniam i może będzie dobrze"...
ale co mają ludzie do tego? jak się Adam nie przygotuje i dostanie w łeb to kogo będzie boleć, kto straci zdrowie, komu szansa na wielkie walki i wielką kase przeleci koło nosa? Kownacki nie ma nikogo w dupie, po prostu on jedzie na talencie/predyspozycjach tak jak w duzym stopniu jechał swego czasu np Mike Tyson ćpający/chlający przez niemal całą karierę i wierzący że talentem załatwi wszystko.

Wywiady z kownackim są nudne, tak samo jak były z Adamkiem. Udziela schematycznych odpowiedzi. Ogólnie poza tym że jest zwyczajnie sympatyczny to jest też po prostu bezbarwny i malo elokwentny.

Od dawna twierdze że prowadzący się profesjonalnie, dbający o dietę itd Kownacki byłby może ciut lepszym bokserem. Dla mnie i tak osiągnał b dużo. jakby zestawić jego największe wygrane z sukcesami innych naszych HW to sorry.. nie chce wywoływać kolejnej gorącej dyskusji ale szczególnie biorąc pod uwagę stosunek talentu czy umiejetności do sukcesów to umówmy się, że jest w polskiej top 3 ever.
Nawet po super obozie,zrzuceniu fatu itd itd Adam zawsze będzie mógł dostać w czambuł od Heleniusopodobnych rywali. Ludzie widzą trzęsace się sadło a nie widzą totalnego braku wyczucia dystansu i parciu do ataku bez żadnej obrony co z duzo wyższym rywalem dysponującym mocnym uderzeniem jest zawsze mega ryzykowne. Co więcej okazało się że Kownacki nie ma jednak kamiennego łba ( stracił odporność czy nigdy jej nie miał na takim poziomie jak się wydawało) a swoje w tej walce dorzucił bardzo poważny bład sędziego i samego Kownackiego a ludzie nadal się brzyndzlują tym że ważył kilo czy dwa więcej niż np z Washingtonem. Od tego ostatniego też mógł równie dobrze tak samo oberwać ale tamta walka po prostu wyszła lepiej przy pewnie porównywalnym przygotowaniu.

kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem