View Single Post

stare 20-05-20, 20:16   #22 (permalink)
ArturBorubar
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wysłuchałem dzisiaj wywiadu Kownackiego dla "To jest Boks" sprzed tygodnia i od trzech miesięcy nie ma worka na chacie bo mu idzie, to tak jakby Lewandowski, Krychowiak, czy inni piłkarze na wysokim poziomie nie mieli piłki. To tylko pokazuje jaki ma poziom motywacji Adam, jak jest nieprofesjonalnym zawodnikiem i ile jest prawdy w tym wywiadzie. Oczywiście z przyczyn biznesowych nie może powiedzieć "słuchajcie ludzie, mam was w dupie, udawało mi się na farcie zrobić karierę i zarobić kasę, teraz nic nie zmieniam i może będzie dobrze", nie wierzę w ani jedno słowo w tych odpowiedziach Adama, nie ma żadnej refleksji i wątpię aby cokolwiek poprawił, jestem skłonny nawet postawić forsę na to że rewanż też przegra. Helenius wzią tą walkę bo wiedział że ma spore szanse na wygraną, a miał lepiej płatną ofertę od Parkera, tylko że Józef jest bardziej kompletny od AK i Fin raczej by szans nie miał. Mimo wszystko Adam ma szanse dać jeszcze kilka dobrych walk z innymi zawodnikami zaplecza hw i coś tam zarobi, ale gdyby wykorzystał swój talent w większym stopniu, zdecydowałby się na profesjonalny obóz z trenerem z prawdziwego zdarzenia to może coś z niczego będzie, ale szanse są nikłe. Prawdziwy wojownik walkę zaczyna na długo przed pierwszym gongiem.

ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem