View Single Post

stare 16-02-20, 19:32   #34 (permalink)
kubakj
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
1. Z Ruizem może podciągnęli to pod niego, ale nie jest żadną zbrodnią wypunktować jego wygraną. To była bliska walka. Nie ma co sugerować się samym początkiem, bo ten Gołota miał znakomity, ale później nie za bardzo mógł się odnaleźć w zapasach i Ruiz parę razy mocno trafił. Kontrowersyjna wygrana co najwyżej. Widziałem nawet jakiś czas temu highlights z tej walki i właśnie taki przebieg walki przedstawiał, jak wyżej opisałem. Z Byrdem tym bardziej nie widzę problemu.

2. Gołota był bardzo zmęczony i raz za razem bezczelnie wypluwał szczękę, mimo kolejnych ostrzeżeń i odjętych punktów. Nie był nawet na tyle sprytny, by sprawić wrażenie, że to w ferworze walki, tylko po prostu miał już wyjebane. To i przedstawione przykłady to ewidentny dowód, że w kryzysowych momentach Gołota myślał głownie o tym, by się zmyć.

3. Nie wiem czemu wyskakujesz mi z Głowackim i Włodarczykiem. Ja pisałem o Gołocie - nie wygrał z nikim wybitnym, a nawet bardzo dobrym, mistrzem nie został, więc nie uważam go za żadną legendę. Samo bycie w czołówce nie daje takiego mandatu. A wcześniej wymienionych doceniam, bo jednak coś osiągnęli i odznaczyli się na zawsze w historii polskiego boksu, ale nigdy ich nie hołubiłem.
2. Nie pamiętam tej walki, zreszto Saleta wtedy był jeszcze tytanem, bez nerki, ale ciągle był w ruchu, ciągle trenował coś, a Gołota to chyba z kanapy wstał i jeszcze go plecy od odlezyn bolały. Ale czy kombinował? Pewnie tylko to,ze już tlenu my brakowało i robił co się da, ale to było do przewidzenia, Saleta też już powoli wchodził na opary, walił w tył głowy Gołotę, a potem jeszcze nim- klockiem rzucił, a głupek sędzie to liczył.

3. Porównlem do 2 polskich bokserów, korzy to mieli jakieś osiągnięcia sportowe i im to wcale wielkiech chwaly, rozglosu czy ekonomicznego wsparcia nie dały. Nikt też nie wraca do ich walk w zimowe wieczory....

ps. Chyba o walkach Gołoty to wszystko było napisane :D

kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem