View Single Post

stare 16-02-20, 14:46   #31 (permalink)
kubakj
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Choć Twoja wypowiedź jest stosunkowo krótka, pozwolę sobie nie zgodzić się aż w trzech punktach.

1. Walki z Byrdem i Ruizem były równe. Szczególnie ta druga jest w Polsce mocno wyolbrzymiana. Osobiście miałem 1 punktem dla Gołoty, ale były rundy takie bez wyrazu, więc jedna odsłona w drugą stronę nie jest wielką niesprawiedliwością.

2. Nie tyle z Bowe'em siadła mu psycha, co po prostu facet taki już jest. Jak przychodziła presja i nie czuł się pewnie, to kombinował jak się wymiksować. Potwierdziły to chociażby walki z Tysonem, Grantem i Saletą.

3. Dla mnie Gołota nie jest żadną legendą, bo nic nie osiągnął. Ot, barwna postać, zaszedł bardzo wysoko, na pewno będzie pamiętany w Stanach i w Polsce. Aż tyle i tylko tyle.
1. W USA werdykty z Byrdem i Ruizem były mocno wyolbrzymione dla mistrzów i nikt się z nimi nie zgadzał.

2. A co z Saletą było? Ja tam widziałem starego inwalidę, którego Saleta po prostu rzucił o matę, a sędzia w expresowym tempie wyliczył, żeby tylko ukarać za to, że nie ma lepszego auta niż Endrju.

3. No Włodarczyk i Głowacki 2krotni mistrzowie to dopiero osiągneli - czy nie w wynajętych mieszkaniach nie mieszkają jeszcze?

kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem