View Single Post

stare 03-12-19, 18:15   #88 (permalink)
Tejksio
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 6894
Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Jasne, chodziło mi o Greena. Obaj z Australii i obaj podobni w sumie wiecie o co mi chodzi. Diablo miał kilka fajnych walk ale było to głownie zasługą jego rywali. Sam z siebie strasznie zamulał ale do pewnego momentu można było od biedy oglądać jego walki chociaż niespecjalnie porywały. Zawsze było żlez widowiskowością a od kilku jest gorzej niż źle. Ze skutecznością zresztą też. Niekwestionuje jego osiągnięć ale nie kojarze aby ktoś powiedział że wychował sięna walkach Włodarczyka. Weźmy tez pod uwagę że Krzysiek ma wyjątkowo duzo kontrowersyjnych werdyktów, mógł równie dobrze być drugim Wachem. Przecież już taki Karaniewicz parenascie lat temu śmiało mógł być ogłoszony zwycięzcą. A kto to Karaniewicz?
Frago mu się trafił jak ślepej kurze ziarno. z Cunnem nigdy nie wygrał. Kilka walk naprawdę lepiej przemilczeć a większej żenady niż walka z Palaciosem trudno znależć na tym poziomie. Dodać do tego jego elokwencje, aparycje.. sorki, lepiej jakby wybrał piłke nożną.
Adamek przy wszystkich jego wadach walczył o wiele efektowniej, w dodatku miał większe realne sukcesy.
Hej, bez przesady. Stereotyp piłkarza, przygłupiego gwiazdorka odchodzi już do lamusa. To są coraz częściej wykształceni, elokwentni goście, których umiejętności nie kończą się na kopaniu. Już od najmłodszych lat kładzie się nacisk na naukę.

A co do reszty, to wypada mi się tylko zgodzić. Włodarczykowi zawsze dobrze walczyło się z zawodnikami idącymi na niego, takimi jak Fragomeni, Czachkijew czy Green. Ale faktycznie, to było dawno temu. Nie można rozważać szans Włodara na podstawie tego, co prezentował kilka lat temu, bo nie przekleimy tego faceta do dzisiejszych czasów. Najlepszym tego dowodem jest walka z Gassijewem, który teoretycznie stylowo powinien pasować Krzychowi, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Tamte czasy już odeszły na zawsze i dziś szanse są minimalne, choć nie zerowe.

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem