View Single Post

stare 18-11-19, 13:44   #9 (permalink)
wariat3000
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Boks chyba juz przegral z mma. Wiadomo, że sa walki w boksie ktore budza nowych pasjonatow tym sportem, szczegolnie w nizszych kategoriach wagowych. Jednak najwieksza ogladalnosc dla nowicjuszy ma zwykle waga ciezka. A ten poziom wg mnie wcale nie jest powalajacy. Niby sa nowe nazwiska, talenty, ale co z tego skoro Ajagba, Hrgovic czy Dubois mają za rywali gosci, z ktorymi wynik walk jest juz znany, że nie chce sie tego ogladac, ani czekac z zaciekawieniem na te pojedynki. No i tez zawodnicy w wiekszosci sa bardzo asekuarycyjni w swoim sposobie boksowania. Gdyby lata 80-te w wadze ciezkiej mogly powrocic w calosci, to boks bylby pewnie bezkonkurencyjny jesli chodzi o sporty walki. Joshua wniosl ten powiew swieżości, jednak on nie ma mentalnosci jak dawna czołówka wagi ciezkiej.

Nie wiem jak inni ale ja wkrecilem sie w boks ogladajac z powtorek walki Lewisa i Tysona, a potem już na żywo w tv walki Goloty. No a potem ogladalem juz wszystko jak leci. Teraz mi ten boks obrzydl. Za duza jest dysproporcja sportowa miedzy zawodnikami w wiekszosci pojedynkow, zawodnikow ktorzy mnie interesuja jako kibica. Niektore zestawienia ktore widzialem w boksie wolalbym chyba obejrzec na zasadach MMA.
budowanie rekordow to najgorsza rzecz w zawodowym boksie. laszczyk jest pro od 8 lat, zaraz bedzie mial 30 walke a wciaz obija chlopakow z ujemnymi rekordami.

wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem