View Single Post

stare 02-11-19, 19:31   #9 (permalink)
liverpoolczyk
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Myślę, że Kowaliow, ze względu na uniki (head and body movement) i umiejętność pracy gardą Canelo, będzie miał duże problemy z celnością. Poza tym, nie mam przekonania, że jest w stanie zranić Meksykanina. Alvarez nie będzie biernie oczekiwał na akcje Rosjanina, tylko umiarkowanie napierając, w sposób aktywny będzie szukał kontry. Rosjanin nie lubi walczyć na wstecznym, a ostatnia walka z Yarde'm pokazała wyraźnie, że regres sportowej formy Kowaliowa jest faktem. Dla mnie, najbardziej zauważalna jest mniejsza ruchliwość Kowala, która ma niestety liczne negatywne konsekwencje. Mówiąc wprost, łatwiej go "złapać"... Canelo bardzo lubi przepuścić atak i momentalnie skontrować prawym overhandem. Meksyk będzie szukał tej akcji, podobnie jak kombinacji z ciosami w tułów.
Spodziewam się uczciwej i wyraźnej punktowej wygranej Alvareza. Całkiem możliwa jest też czasówka.

Nie mniej jednak, trzymam kciuki za Kowaliowa. Mam nadzieję, że wbrew wielu przesłankom zaszokuje bokserski świat i udowodni, że wciąż jest Krusherem. A więc... Dawaj Krusher!!! Jakby tak złapał Canelo mocnym ciosem i poszedł serią... Ajaj, ale byłoby pięknie

liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem