View Single Post

stare 09-10-19, 22:44   #4 (permalink)
BezStraha
journeyman
  
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Postów: 402
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ciekawe farmazony pan opowiadasz. Ze swoich dołożył...ciekawe ile? 100.000 zł czy może więcej? Czy to moze towarzysz Solorz -TW Zegarek dołożył żeby spiąć budżet , a piękny Mati jeszcze dostał wypłatę od Polsatu za organizacje gali dla telewizji ,plus inne granty. Dla Polsatu i reszty monopolistow w tym smiesznym bantustanie 0,5 mln to jak pierdnąć. 30 sek. reklamy w prime w sobotę kosztują ze 100.000. Każda z tych totalitarnych telewizji na tej żałosnej platformie ma po kilka kanałów.
To że nie spinasz gal finansowo panie (komentator ,biznesmen , promotor ) to nie znaczy że dokladasz jakies wielkie sumy z własnej kieszeni. Takie bzdury to możesz opowiadać Kostyrze ,on też z układu ,więc przytakuje.
Niech spróbuję zebrać tych "mistrzów" boksu ,zorganizować gale i sprzedać ją na wolnym rynku , którejś z telewizji tak jak inny produkt medialny. Ciekawe ile by dostał i czy byłoby to prime-time w sobotę.
To że teraz pupilek Polsatu chce sie bawić w promotorke to go ciągną za uszy mimo możliwych strat czy nie spinania budżetu.

BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem