View Single Post

stare 06-08-19, 16:22   #1 (permalink)
Roman Wojewoda
Redaktor Boxing.pl
  
 
Avatar Roman Wojewoda
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Postów: 720
Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Rewanż Joshua-Ruiz w Arabii Saudyjskiej?


Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu World Boxing News, szejkowie z Arabii Saudyjskiej są zainteresowani organizacją pojedynku rewanżowego Anthonego Joshui (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem (33-1, 22 KO).

Platforma DAZN, która posiada prawa do transmisji chce ponownie jako lokalizację walki wybrać halę Madison Square Garden, natomiast promotor Joshui, Eddie Hearn ma zamiar zorganizować starcie w Wielkiej Brytanii, gdzie Joshua jest wielką gwiazdą. Jak wiadomo, Ruiz nie jest chętny walczyć na terenie rywala, ostatnio także dostał argument w postaci wpadki dopingowej Dilliana Whyte'a.

Jeśli obie strony nie dojdą do porozumienia w sprawie lokalizacji, według WBN może dojść do pojedynku w Arabii Saudyjskiej, gdzie szejkowie są skłonni wyłożyć sporą sumę pieniędzy na zorganizowanie walki. To nie byłby pierwszy przypadek starcia mistrzowskiego w tym kraju. Niecały rok temu Callum Smith odebrał tytuł WBA Super w limicie 168 funtów George'owi Grovesowi w finale turnieju World Boxing Super Series.

Źródło: World Boxing News, Ajtujo Szminkunio

Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem