View Single Post

stare 14-07-19, 00:53   #8 (permalink)
szmagel
champion
  
 
Avatar szmagel
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Postów: 5108
Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pac-Man Zobacz post
Świetna gala QP.

Joyce wygląda w ringu strasznie ślamazarnie, nieudolnie, a te jego ruchy niczym jak robocopa, bardzo dziwna koordynacja. Dziwię się, że Adam Booth przygarnął go pod swoje skrzydła, gdyż ten szkoleniowiec zawsze kojarzył mi się z utalentowanymi, wszechstronnymi pięściarzami, a nie takimi topornymi klockami. A jako, że Joyce pierwszej młodości już nie jest, to też starego psa ciężko będzie nauczyć nowych sztuczek. Stary, zapuszczony Stiverne był w stanie go czysto trafiać. Dlatego też uważam, że Anglika czeka bolesna, rzekłbym brutalna weryfikacja, ale jeszcze nie jutro. Jennings krzywdy mu nie zrobi, bo też nie ma ku temu odpowiednich narzędzi. Myślę, że "By-By" dopóki się nie zmęczy to będzie starał się boksować na dystans, kąsać pojedynczymi uderzeniami i unikać półdystansu, ale w końcu nogi siądą i skończy podobnie jak z Rivasem.

Zdecydowanie bardziej ciekawi mnie walka wieczoru. Swoją drogą dziwię się, że Warren na tym etapie karier obu swoich prospektów, stawia ich na przeciw siebie w ringu. Myślę, że sam Frank choć oczywiście nie może o tym głośno mówić, to jednak trzyma kciuki za Duboisa. Dzieciaka dobrze się promuje, głośno było swego czasu o tym, jak to położył na sparingu Joshuę. Świetnie, potężnie zbudowany, bardzo silny fizycznie, a przy takim Joyce'u porusza się w ringu jak baletnica. Oczywiście pełno jeszcze mankamentów w jego boksie i sporo pracy przed nim, nie mniej jednak w mojej opinii obok Yarde'a to najgorętszy prospekt w stajni "Queensberry Promotions". Diament do oszlifowania, czy ta walka z Gormanem nie jest o jedną, dwie za wcześnie? Jutro się o tym przekonany.

Często używam zwrotu "lepiej byłoby dla boksu, aby wygrał X" i tutaj także nawiążę, że lepiej by było, gdyby to Dubois wygrał. Uważam, że jest w nim większy potencjał nie tylko czysto sportowy, ale i marketingowy.

Nie mniej jednak zauważałem, że kursy u buka, u którego czasami grałem delikatnie, ale mimo wszystko wzrosły na młodszego pięściarza, co świadczyć może, że idą zakłady na zwycięstwo cygana.

Dla zainteresowanych gala na żywo w TVP Sport od 22:05.
No i się sprawdziło co pisałaeś

Gormana strasznie przecenilismy, po za szybkimi rękoma nie miał absolutnie nic. Czekam na więcej w wykonaniu tego gościa, myśle że będzie na co popatrzeć. Warren, prowadź go porządnie!

Swoją drogą mega propsy dla anglików że takim żółtodziobom walą 12 run, u nas 8-10 max

szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem