View Single Post

stare 18-06-19, 22:27   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Pożegnanie z boxing.pl

Podjąłem decyzję o pożegnaniu się z portalem. Była to decyzja bardzo trudna, ale też długo dojrzewała.

Skład redakcji z roku na rok był coraz węższy, a moi koledzy, Andrzej i Konrad, którym dziękuję - szczególnie Andrzejowi, na którego zawsze można było tutaj liczyć od bardzo dawna, mają swoje obowiązki i nie są w stanie poświęcić się bardziej niż to jest teraz. Przyszedł czas i na mnie.

Dziękuję całej rodzinie Boxing.pl za te lata dyskusji, sporów. Udało się zrobić ogromny postęp, portalu się trochę rozwinął. Włożyłem w niego całe swoje serce, energię i zapał. Wszystko jednak wygasło. Na moich barkach było za dużo i dziś nie mam już sił

Mam nadzieję, że forum będzie żyło. Możecie przecież zakładać tematy w różnych działach i sobie o boksie rozmawiać.

Dziękuję raz jeszcze. Nie byłem już jednak w stanie brać tej odpowiedzialności za stronę samemu w dużym stopniu. Dziękuję ekipie, która mnie na stronę wprowadzała i późniejszym kolegom: Andrzejowi P, Pawłowi R, Tomkowi B, Adamowi "Wiechowi", Tomkom Groblicy i Nowakowi, Kubie Z, Przemkowi, Konradowi, Adrianowi Golcowi, Markowi D, Mateuszowi W, Darkowi Ch, a także każdemu z Was i każdemu, o kim teraz nie pamiętam. To był świetny czas i świetne miejsce.

Trzymajcie się i dziękuję!

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem