View Single Post

stare 13-06-19, 19:25   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Chisora: mam nadzieję, że nie będzie uciekał| Szpilka: wygram tę walkę. Wierzę w to

Dereck Chisora (30-9, 21 KO) krótko zapowiedział swoją lipcową walkę z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO). - Mam nadzieję, że ten gość nie będzie uciekał jak Jack Russell (jedna z ras psów należąca do grupy terierów - red.) - pisał w mediach społecznościowych "WAR".

A co o tym pojedynku, do którego dojdzie 20 lipca w Londynie, ma do powiedzenia Artur Szpilka?

- Nie chcę mówić, że będę walczył tak, czy inaczej, skupiam się tylko na tym, co muszę zrobić, by 20 lipca wyjść do ringu i wygrać. Wygram tę walkę, wierzę w to, nawet jak miałbym wyjść z siebie. Jednego jestem pewien – to będzie widowiskowa walka. Kibice długo jej nie zapomną - mówi "Szpila" w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

- Nie oczekujcie niczego innego niż wojny. Szpilka wytrwał dziewięć rund z Deontayem Wilderem. Dereck wyjdzie do tej walki w najlepszej formie w karierze. To będzie eksplozywna kolizja w wadze ciężkiej - dodał David Haye, współpracujący z Chisorą.

Źródło: redakcja, Twitter, sport.tvp.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem