View Single Post

stare 15-05-19, 23:49   #29 (permalink)
Marek Cudek
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomek Delimat Zobacz post
Dzięki Ja do tej pory nie udzielałem się na żadnych forach. Czasem piszę coś na Twitterze, ale też nie spędzam tam całych dni. Niestety poziom dyskusji w większości miejsc jest dziś nieakceptowalny - trudno porozmawiać kulturalnie i merytorycznie, a częściej trzeba przebijać się przez całe góry spamu. Natomiast śledziłem od pewnego czasu komentarze pod artykułami na Boxing.pl i stwierdziłem, że tutaj jest inaczej. W dyskusję włączają się redaktorzy portalu i są też stali komentujący użytkownicy, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Nieraz kusiło mnie, żeby wyrazić też swoje zdanie, więc w końcu postanowiłem przełamać pewne swoje bariery i zarejestrować się właśnie tutaj
Tu też bywa różnie z poziomem dyskusji, ale boxing.pl konkurencji w branży nie ma. To jest prawdziwa społeczność, jak któryś z udzielających się częściej userów się dłużej nie odzywa, to od razu to widać. Gadamy, jak widzisz, nie tylko o boksie, a felietony są wielowymiarowe i często na fajnym poziomie - nie bójmy się tego słowa - literackim. Ciężko na takim portalu powiedzieć coś oryginalnego, bo dużo tu wiedzy "wspólnej" - taki mikro-internet, ale to się jednak tutaj zdarza.

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem